Kuzey Carolina’da Mortgage Broker Nasıl Olunur?


Kuzey Carolina mortgage brokerleri, Kuzey Carolina’daki mülkler için borç alanlar ve borç verenler arasındaki ipotekleri müzakere ediyor. İpotek başvurularını kabul edebilir ve Kuzey Carolina borç verenlerini bulabilirler. Finans alanında çalışmaktan hoşlanıyorsanız, Kuzey Carolina’da bir ipotek komisyoncusu olmayı öğrenmelisiniz.

Kuzey Carolina’nın ipoteklerini ve borçlarını düzenleyen Kuzey Carolina Komiseri (NCCOB) olduğunu anlayın. Kuzey Carolina yasaları, Kuzey Carolina borç verenlerin, kaynak sağlayıcıların ve ipotek komisyoncularının lisanslı olması gerektiğini belirtmektedir.
Bazı durumlarda, bankalar ve kredi birlikleri, Federal Rezerv ve Ulusal Kredi Birliği İdaresi tarafından denetlendikleri için lisanslamadan muaf olabilirler.
Zaten ipotekli bir Kuzey Carolina borç veren olarak lisanslıysanız, ipotek komisyoncusu olarak lisanslı olmanız gerekmez.
“Kendinizi lisanslı veya muaf kategorilerden birine sahipseniz, bir North Carolina mortgage komisyoncusu olarak kendinizi tanıtın. Bir ipotek komisyoncusu, Kuzey Carolina mortgage ile çalışmanın tazminini alacak bir kişi olarak North Carolina yasası tarafından tanımlanır.” http://mortgage.nationwidelicensingsystem.org/ adresindeki National Mortgage Licensing System (NMLS) aracılığıyla bir North Carolina mortgage komisyoncusu olarak lisans almak için. NMLS web sitesinde bireysel bir hesap oluşturun.
Yeni adaylar MU4 evraklarını tamamlamalıdır.
Uygun NMLS başvuru ücretleri ve bir ipotek lisans ücreti ödeyin.
NCCOB’a, başvuru için sunulan belgelerin herhangi bir değişikliğinden itibaren 30 gün içinde haberdar olun. ”,” Parmak izi işaretlerinizi FBI tarafından işlenmek üzere NMLS’ye sunmayı içeren bir ceza arka planı kontrol edin. Bireysel hesabınızın altındaki NMLS web sitesindeki cezai arka plan kontrolünün sonuçlarını kontrol edin. Mortgage Ruhsatlandırma Yasası (SAFE) için 2008 Güvenli ve Adil İdare tarafından talep edilen tam eğitim gereklilikleri. Mortgage kredisi sağlayanları NMLS tarafından onaylanan en az 24 saat ipotek kredisi eğitimine sahip olmalıdır. Eğitim saatleri şunları içermelidir: 3 saat etik.
3 saat federal yönetmelik ve hukuk.
4 saat Kuzey Carolina düzenlemeleri ve yasaları.
Kredilendirme standartları hakkında 2 saat.
İpotek kredilerinin kullanımında 12 saat.
Her yıl yasalar, yönetmelikler, etik ve borç verme standartlarında 8 saatlik sürekli eğitim gerekmektedir.
Kuzey Carolina’daki Bankalar Komisyonu’nun (http://www.nccob.gov/public/) lisanslama eğitimi için onaylanmış okulların en güncel listesini bulmak için web sitesine bakın. Ulusal ve Kuzeyi Geçin Carolina mortgage kredisi kaynak testleri. NMLS size bir test el kitabı ve test hazırlığı için test içeriğinin bir özetini sağlayabilir.
Test merkezinden ayrıldıktan sonra geçiş / düşüş bilgilerini alabilirsiniz. Resmi test sonuçları 72 saat içinde e-postayla gönderilir.
Test tekrarları 30 günlük bir bekleme süresi gerektiriyor.

, NMLS aracılığıyla bir kredi raporu için yetki verin. Kredi raporunuz, North Carolina eyalet düzenleyicisi tarafından onaylanmalıdır.”

$ 75,000 Surety Bond sağlayın.

, Kuzey Carolina eyaletinde bir asıl ipotek komisyoncusu ofis kurun. Ofis gerekli tüm kayıtları ve dosyaları içermelidir. Lisanslı bir ipotek komisyoncusu olduktan sonra işverenleri değiştirirseniz, Form MU4 bilgilerinizi NMLS ile güncelleyin. NMLS durumunuzu değiştirecektir. Yeni işvereniniz bir sponsorluk isteği gönderene kadar Onaylanmamış Etkinleştir.
Motivasyonel Bir Hoparlör Nasıl Olunur?

Motivasyon konuşmacılarını düşündüğünüzde, iç yardım çocuğunuzu nasıl içselleştireceğinizi veya başarıya giden yolunuzu nasıl görselleştireceğinizi anlatan kendi kendine yardım gurusu hakkında düşünebilirsiniz. Motive edici konuşmacılar, herhangi bir konuda sunumlar ve konuşmalar yapabilirler. Önemli olan, ele aldığınız konuya olan tutkunuz. Mesajınızı ve kitlenizi tanımlayarak, konuşma becerilerinizi geliştirerek ve konuşma yeteneklerinizi geliştirerek motivasyonel bir konuşmacı olun.

Konuşmak istediğiniz konuyu seçin. Bir motivasyon konuşmacısı nasıl başarılı olunur, mutlu olur, yerine getirilir ve daha iyi ilişkilerde bulunur. Hiçbir konu insanlara bir şeyler yapmaları için ilham verdiği sürece sınırsızdır. Tutkularınızı düşünün ve konuyu güçlü hissettiğiniz bir şeye dayandırın. Söyledikleriniz hakkında fazla bir şey umursamıyorsanız başkalarını motive etmek zor olacaktır.
“, Mesajınızı uygun ve zamanında koruyun. Bir daktilo kullanmayı veya maaşlı telefonları nasıl satacağınıza dair motivasyon konuşmaları modern zamanlarda iyi karşılanmayacaktır.”, Uzman olun. Hedef kitleniz motivasyon konuşmanızın konusu hakkında çok şey bilmenizi bekleyecektir. Okumak, okumak ve sahada güncel kalmak ..

, Kitlenizi tanıyın. Kariyerinizin gelişimine çok fazla girmeden önce hedef kitle üyeleri olarak hedefleyeceğiniz insanları anlayın Farklı insan gruplarının farklı yollarla iletişim kurması gerekiyor. Herkese açık konuşma dersleri alın Yerel toplum kolejine kayıt olabilir ya da yerel Tostların neler sunabileceğini öğrenebilirsin. Büyük gruplarla konuşmaktan rahat olmanı istiyorsun

Konuşmalarınızı kaydedin. Bu, izleyicilerinizin bir üyesiyiz gibi kendinizi izleme fırsatı verecektir. Gerektiğinde iyileştirmeler yapabilirsiniz. Motivasyona ilham verecek ayrıntılara dikkat edin. Göz teması yapmak, doğru beden dilini ve sağlam, doğal ve motive edici bir yöntem kullanmak istersiniz. Yazınızı pratik edin. En çok motive edici konuşmacılar aynı zamanda yazarlardır ve konuşma görevlerini desteklemek için yazılı materyaller sağlarlar. Motive edici bir konuşmacı olduğunuzda iletişim en önemli beceridir. Bir blog yaz, bir web sitesini güncel tut ve fırsat bulduğunda makaleler yayınla. Devam eden yazı sadece motivasyonel konuşma becerilerinizi geliştirmeyecek, aynı zamanda iyi halkla ilişkiler işlevi görecektir. Sahne veya ekipmanı düşünün. Bazı motivasyon konuşmacıları, konuşmalar yaparken büyük ekranlar, çalışma kitapları ve PowerPoint sunumları hazırlar. Rahat ettiğiniz araçları seçin ve ek destek sağlayın. Harika bir mekan bulun. Bir konferans salonunda veya oditoryumda motivasyonel bir konuşma, muhtemelen bodrum katınızda teslim edilenlerden daha iyi alınacaktır. Mekanın seyirci büyüklüğüne uygun olduğundan emin olun. Bir samimiyet duygusu istiyorsun, ve çok küçük bir oda çok kalabalık hissedecekken, bir yer çok boş hissedecek. Bir pazarlama planı geliştir. Motivasyon konuşmalarınızı yapın, ucuza bilet satın veya markanızı kurarak broşürler, kartpostallar, işaretler ve e-bültenler gibi her türlü materyali yayınlayıncaya kadar ücretsiz konuşun.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.