Lisede En Güzel Kızlardan Nasıl Olunur?


Herkesin söylediği kız güzel olmak istedin mi? Güzel olmak için simetrik olarak mükemmel olmak zorunda değilsiniz. Güzellik, en iyi benliğinizi ortaya koymak ve kişiliğinizin güzel bir insan olmasında büyük rol oynadığını anlamaktır.

Zaten sahip olduklarınızı takdir edin. Sen sadece senin olduğun için çok güzel bir insansın. Hayatınız değerli bir mucizedir, bireyselliğiniz özeldir. Moda solgunlukları, belirli vücut şekilleri ya da parçaları ve stil gereksinimleri için tercihler gelse de, bir şey asla değişmez ve önemli olan budur. Her zaman tutum ve görünüm üzerinde çalışabilir, ancak özünüzün her zaman gurur duyacağınız bir şey olduğunu asla unutmayabilirsiniz. Sağlıklı, mutlu ve iyi eğitimli bir hayata sahip olmayı hak ettiğinizi fark edin. Bunun olmasını sağlamaktan siz sorumlusunuz.
Kendine güvenen olmayı öğrenin. Güven, öğrenilebilecek ve uygulanabilecek bir beceridir. Uygulamaya ne kadar çok koyarsanız, o zaman ikinci doğa olur. Amerika gibi bir toplumda büyürseniz, bu bir beklentidir, bu yüzden taklit edilecek birçok rol modeliniz olur. Sık sık ve özgünlükle gülümseyin. Gülümseyen, kendi cildinizde mutlu ve rahat olduğunuzu gösterir. Gülümsüyor, size ulaşmak için cana yakın, arkadaş canlısı ve güzel olduğunuzu gösterir. Kibar ol. Sadece güzel olma izlenimi vermeyin, sonra teslim edemezsiniz. Güzel görünmek için herkese karşı güzel bir tutum sergilemek önemlidir. Bu, diğer insanlara nezaket, dikkat, düşünceli ve merhamet göstermek demektir. Bunların her biri güzel auraınıza katacak. Yeteneklerini ve yeteneklerini onurlandır. Doğal yeteneklerinizden en iyi şekilde onları iyileştirmek için çok çalışın. Yetenekli, yetenekli ve hepsinden önemlisi yetenekli olabilmeniz için olabildiğince çok yetenek öğrenin. Kendisine bir şeyler yapabilecek, tamamen yuvarlak bir insan olmak için kendine borçlusun. Saçlarına dikkat et. İnsanların görünüşüne göre baktığı ilk şeylerden biri. Yüz şeklinizle eşleşen bir saç kesimi alın.
Saçınızı olabildiğince doğal tutmayı hedefleyin. Çok fazla saç spreyi sıkmayın, saçlara zarar verir ve yarattığı sertlik sizin için rahatsız edici ve sahte görünüyor.
Gerekirse saçlarınızı yumuşatın. Bu konuda size yardımcı olacak birçok tedavi vardır.
Hafta boyunca farklı saç stillerini deneyin. Herkesi ne olduğunu merak etmek için onu değiştir.
Renk değiştirmeyi ya da sert bir şey yapmayı planlıyorsanız, önce kuaförünüzle konuşun. Yüzünüze iyi bakın. Her gün yıka. Akneniz varsa, akne tedavisi kullanmayı düşünün ya da tavsiye için bir dermatoloğa başvurun. Çok fazla makyaj yapmayın. Küçük bir rimel ya da fondöten ve dudak parlatıcısı burada ve orada iyidir, ama daha doğal görünmek en iyisidir. Ayrıca, yüzün için makyaj en iyisi değil. Çok fazla takmaya meyilliyseniz, her gece yıkadığınızdan emin olun. Tırnaklarınızı temiz ve iyi durumda tutun. İsterseniz, açık bir parlaklık veya güzel bir tırnak rengi ekleyin. Temiz kal. Her gün banyo yapın veya duş alın, deodorant veya anti-perspirant kullanın ve sabunla yıkayın. İstenirse vücut spreyi kullanabilirsiniz ancak gerekli değildir. Sıhhi tesisatınızı döneminiz boyunca sık sık değiştirin –– pedler ve tamponlar iyi nefes almaz ve kötü kokuların ana kaynaklarıdır, siz değil. Daha sık değiştikçe, daha iyi. Kendi tarzınızı seçin, sizin için uygun olanı seçin. Moda, söyleyeceğiniz şeydir, günün zarafetlerini takip etmek de dahil, eğer o şey sizin ise. Tarzın en önemli unsuru, kıyafetlerin vücudunuza iyi oturması, rahat olmaları ve kendinizi iyi hissetmenizdir

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.