Moda İkonu Nasıl Olunur?


Moda ikonu olmak, trendleri belirlemek ve gelecek yıllar için şık kalmak demektir. Moda ikonları farklı ve benzersizdir, bu yüzden kişisel tarzınızı geliştirirken otantik olmanız önemlidir. Bir simge olmak zor iş, tutku ve sabır gerektirir, bu yüzden süreç sırasında asla pes etmeyin. Moda ikonu olmak için, araştırmanızı yapmalı, tarzınızı geliştirmeli ve mümkün olduğunca uzun bir süre başarılı olmalısınız.

Moda ikonunun ne anlama geldiğini öğrenin. Elbette, bir moda ikonu olmak, gelecekteki trendleri belirlemek anlamına gelir. Ayrıca tarzınızda zamansız olmak demektir. Bununla birlikte, bir moda ikonu olmak, stilin ötesine uzanır. Simgeler kültürü şekillendirmek ve etkilemek ister. Bu nedenle moda anlayışıyla birlikte güncel olaylara, araştırma tarihine ve güncel bir felsefe geliştirmeye devam edin. Esasen, hayatın bir simge olmak için moda hakkında daha fazla olmalı. Felsefe, moda dışındaki eğilimler ve güncel olaylar gibi şeylerle ilgilenin.
Görünümünüzü tanımlamak istediğiniz kelimelerin listesini yazın. Neyi göstermek istediğinizi ve

vibe” yi düşünmek için biraz zaman ayırın. Ardından, elde etmek istediğiniz stil türü ile eşleşen kelimelerin listesini yazın. Bazı kelimeler “sevimli”, “çağdaş” veya “eksantrik” olabilir. Sözlerin, görünüşle ilgisi yoktur. Birkaç geleneksel moda ikonları Marilyn Monroe, Diana Ross ve Marlon Brando’dur.
Diğer birkaç sanatsal moda ikonları David Bowie, Elton John ve Lady Gaga’dır. Ayrıca belgesel izleyebilir ve moda tarih müzelerine gidebilirsiniz.
Moda tarihinden de ilham almalısın. Moda trendlerine güncel kalın. Elle, Vogue ve Harper’s Bazaar gibi dergileri satın alın. Resimlere bak ve makaleleri oku. Hangi stilleri beğendiğiniz sayfalarını işaretleyin ve gelecek kullanım için dergilerden bir not defteri oluşturun. Trendler konusunda güncel kalırken, gelecekte hangi trendlerin olacağını tahmin etmeye çalışın. Eğer iyi olursan, başka insanlar için kıyafet yapmaya başlayabilir ve hatta kendi kıyafet hattını yaratabilirsiniz.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.