Muhafazakar Konular için Hıristiyan Politik Aktivist Nasıl Olunur?


Doğru aday için oy verin: Tanrı’nın hangi yöne yaslanacağını merak edebilirsiniz. Bir (iyi) aday veya partiye karşı iyilik gösterir mi? Bir ülkenin karşılaştığı ahlaki / ahlaksız meselelerin siyasetine karşı konumu nedir? Şey, Abraham Lincoln, sizin ve dolayısıyla ulusunuzun Tanrı’nın tarafında olduğundan emin olmanız gerektiğini söyledi. Sen?

Sizlerin ve etkilerin Tanrı’nın tarafında olduğuna inanıyor musunuz? Vergi almaktan veya başkalarını kontrol etmekten ne alacağınız değil. Tabii ki, liderlerin

Tanrı altında bir ulus” geleceğine zarar vermesini istemezsiniz.

Siyasi inançlar veya inanç, çoğunlukla tek tek milyonlarca büyür.

Çalışma, bire bir olarak, birbirini gösteren ve doğru türden bir değişime yol gösteren bireyler olarak. Bir ruhu değiştir! Bir kişinin çekirdek inancını veya yaşam tarzını değiştirmeye yardım edin! Hakikat, Tanrı’nın planını kabul ederken ve çalışırken zamanla kendiniz, önce ve başkalarını değiştirsin. Dünyayı değiştirebilir misin – kesinlikle! Tanrı’nın değişiminde olmanın peşinden gitmek istiyorsan nasıl olur?

Devam edin: Yerel, eyalet ve ulusal politikalarda Kutsal Kitaptakileri yansıtmak için doğru değerlere (bireysel çalışmalara ve çabalara bağlı olarak) destek ve oy verin. Yanlış kişi seçilse bile korkma. Bir sonraki seçimde tekrar dene. Tanrı’ya ve İncil’e, kendi bölgenizdeki, iş yerinizde ve okuldaki Değerlerini yönlendirmek ve güçlendirmek için bire bir çalışmaya katılınız Bağış yaptıkça, birçok yönden yerel ve ulusal seçimlere katkıda bulunun

işaretler, etiketler, kapıları çalmak, konuşmak, telefon etmek, telefonları telefonla çalıştırmak vb. Tanrı’nın değerlerini siyasette desteklemek, ancak Tanrı ve İncil’i, özellikle çeşitli örgütler ve iktidarın gerçeğine ya da

Allah’ın gerçekliğine” basmadan kendi etkilerini kazanma.

Anlayış, muhafazakar değerler olmadan yaşam tarzımızı kurtarmayacak! İsa’nın mesajının, tüm insanlar için eşit fırsatlarla ibadet ve açıklık özgürlüğü kurmak olduğunu hatırlıyorum. Kendisi merkezli otoritelere ve zamanının dini yöneticilerine karşı, kuruluştaki yolsuzluğa karşıydı. Şimdi böyle Hıristiyan değerleri koruyabilir ve insanların yaşamlarını iyileştirecek değişiklikler arayabiliriz.

, Tanrı’nın çocuklarının (doğmuş / doğmamış) en azının hayatını korumak ve her açıdan iyi değerler kullanmak gibi olağanüstü bireysel ahlakı model edin ve bekleyiniz (örneğin: banktan yasamayacak yargıçları kimin seçeceğini öğrenip öğrenin!). Bu, seçim sürecindeki her bireyin sorumluluğunun bir parçasıdır. Başarılı bir politikacının, her birinden destek alsanız bile, sosyal / ahlaki dini reformunuzu doğru yönde hareket ettirmesini beklemeyin. yasama organına ve seçilmiş hâkimlere doğru kişiler – sadece yargıçların tayin edildiği yürütme organı (başkanlık makamı) değil! – Onların inançları kararlarına rehberlik etmeleri halinde adaydan ne beklemeleri gerektiğini biliyorsunuz. Nasıl oy vereceğine karar vermeden önce yol gösterici ilkeler aktiftir. Gerçekten doğru bir değişiklik midir? ”“ İnsanları Rab’be kazanma görevini yerine getirin, ve sonra ” ilerici ” olarak adlandırılan hümanistler (liberaller) günümüzde korku olmadan karşı karşıya kalabilirler. . Kendiniz gibi tanrıça insanlar, ahlaki ve manevi değerleri değiştirmeyecek argümanlar yerine, Kutsal Ruh’la dolu olmak yerine, Rab’bin inançlarını ve anlayışlarını anlamada başka bir kişiyi meşgul etmekle meşguldürler. Amerikan anketleri, Amerikalıların yüzde 90’ından fazlasının bir tür Yahudi-Hıristiyan inancını iddia ettiğini gösteriyor. Bunların yüzde 61’i (hepsinde yüzde 54’ü) dinin kişisel yaşamları için çok önemli olduğunu belirtiyor. Bu, çoğu insanın Tanrı’nın isteğini takip etmek istediğini gösteriyor.
İnsancılların arena politikasında daha fazla nüfuz kazanmalarının ana yolu, “değişme” vaadleri ile inananları zorlamak, kafa karıştırmak, korkutmak ve satın almak ve gerçekten açık ya da açık bir şekilde açıklamamaları neredeyse imkansız şeyleri vaat etmektir. Sonra seçildiğinde:

Oh, bildiğimden daha kötüdür ve bu şeyleri yapmaya gücümüz yetmez. Yapabileceğimiz şeyi yapacağız.

Pek fazla … sözlerin değil. Seçimlerle ilgili dua edin ve özellikle hükümleri teslim ederek birçok şeyi hukuksal olarak yönetebilecek ve değiştirebilecek olan yargıçlar için dua edin, emirler…

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.