Nasıl Seksi Olunur (Skinny Guys)


Ne yazık ki, bazı sıska çocuklar ‘buff’ olmadıkları için ‘seksi’ olmalarının imkansız olduğuna inanırlar. Şanslısın, bu kesinlikle böyle değil! Sıska olmak birçok profesyonel vardır ve aynı zamanda seksi ve sıska olmak zor değildir.

Uygun kıyafet giyin. Bir kez daha, bu senin figürün en iyi arkadaşın olur. dar kıyafetler giyebilirsiniz. Yukarıdakiyle aynı kural burada geçerlidir; Çok dar kıyafetleri satın almayın ve bol giysilerden uzak durun. Herkesin kendi stili vardır, bu yüzden sizinkileri deneyin. Bir şeyleri karıştırmaya çalışın ve genellikle giymeyeceğiniz bir şey satın alın, sizin lehinize çalışabilirsiniz. Bazı insanlar, erkeklerde düğmeli gömleklerin çok seksi olduğunu düşünürler, bu yüzden bir adım atın, ama her şeyin size uygun olmayacağını unutmayın. Bazı kot pantolon satın alın. Sıskansın, bu yüzden en iyisini yap! Şanslısın, sen çok meşhur skinny kotu çekebilirsin. Tabii ki, çok sıkı olan ve çok gevşek olanlardan kaçınmak gibi ince skinny kotlar almaktan kaçının. Doğru uygunluğu bulduğunuzda, gerçekten sizin lehinize olacak. İnsanlar buna bayılacak.
İyi hijyen var. Her gün duş alarak, dişlerinizi fırçalayarak ve deodorantı giyerek kendinizi iyi tanıttığınızdan emin olun. İhtiyacınıza göre traş ve kolonyayı da düşünün. Güveninizi gösterin. Neden her zaman tam olarak açık değil, ama güven oldukça seksi olabilir. Şimdi bu, kibirli ve gösterişli davranmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez, bu sadece kendinizle gurur duymanız ve ne kadar parlak olduğunuzu anlamanız anlamına gelir. Kendinizle rahat olduğunuzda, denemeye bile güven duymayacaksınız. Gizemli olmaya çalışın. Gizemli adamlar hakkında oldukça çekici olan bir şey var, bu yüzden içsel sırrınızı ortaya çıkarın ve bir adım atın. Sıska olmak, hareketlerinizi biraz garip ya da ürkütücü bir dokunuşa dönüştürebilir, bu da size insanların ilgisini çekebilir. Bazen ara sıra biraz da olsa içe girerek de gizemli olabilirsiniz (fakat elbette kendinizi izole etmenize gerek yoktur). Ayrıca, tüm sırlarınızı dökmenize gerek yoktur, eğer kendiniz hakkında pek bir şey ifade etmezseniz, o zaman herkes sizi tanımaktan ölecektir. Gizemli adamlar = Çekici = Seksi. Sağlıklı olmak. Seksi olmak istiyorsan, sağlıklı kalmak şart. Kendinizi sağlıklı hissetmek için sağlıklı gıdalar yiyin, zehirli maddeleri temizlemek için bol su içirin ve vücudunuzu tonda ve seksi tutmak için fiziksel aktiviteye katılın.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.