Nasıl Seksi ve Olgun Olunur (Kız)Tabii ki seksi ve olgun olmak istiyorsun. Her genç kızın zihnini en az bir düzine kez geçti. İnsanların seni ciddiye almasını ve çekici bulmasını istiyorsun. Otantik olgunluğun ve cinselliğin sergilenmesi zamanla ortaya çıkan bir sanattır, ancak insanların sizi tamamen yeni bir ışıkta görmeye başlamasına yardımcı olmak için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır.

Çevrenizdekileri izleyin. Süper olgun olduğunu düşündüğün insanları bul ve davranışlarını taklit et. Softbol takım arkadaşınızın tamamen olgun olduğunu düşünüyorsanız, onun gibi davranın. Başkalarının size tavsiye almak için veya belirli bir durumda nasıl davrandığınızı izlemek için size ulaşmaya başladıklarında “geldi” yi anlayacaksınız.

Rahatla, anlayacaksın.

Daha fazla sorumluluk al. Eğer gerçek bir işe gidip idare edebilecek olursanız, insanlar sizi küçük bir çocuktan başka bir şey olarak düşünmeye başlamak zorunda kalacaklardır. Hala eğlenmeye odaklanman gereken saatler yüzünden çıldırmayın. Biraz nakit getirecek ama diğer kişisel faaliyetler için özgürlüğe izin verecek bir şey bulun. Bebek bakıcılığı her zaman iyi bir seçenektir. Haftada bir kez biraz yardıma ihtiyacı olan şeyi bulun ve konsere inin.

Genç bir öğrenciye ders vermeyi düşün. Eğer bilimde olağanüstü iseniz, kimin yardıma ihtiyacı olduğunu öğrenin ve yeteneklerinizi sizin için çalışmaya koyun. Herkesin sizinle bir çocuktan ziyade olgun bir insan olarak etkileşime geçmeye başladığını izleyin. Arkadaş edin. Sen tuttuğun şirketsin. Bu, şu anki arkadaş grubunuz olgunluk seviyenizde değilse ve şu anda sahip olduğunuz şeylerle ilgilenmiyorsa, yeni arkadaşlar edinmek için uygun olur. En çok örgüttüğünüz grubu bulun. Dikkatli olun, yaşlı kalabalık henüz hazır olmadığınız veya rahat etmediğiniz etkinliklerde yer alabilir. Yeni arkadaşlarınızla yavaş yavaş asmaya başlamak ve onları hissetmek en iyisidir. Sızlanmayı bırakın. Sadece çocuklar, hayatlarındaki her küçük şeyden şikayet eder ve inilip inliyorlar. Ayağa kalk. Eğer olgun olarak görünmek istiyorsanız, eylemleriniz ve sonuçlarınız için sorumluluk almaya başlayın. Ayrıca, kimse bunu duymak istemiyor. Olgun kızlar kendinden emin ve hayatlarını bu kadar seksi yapan şey olduğu gibi halledebilir. Çocuksu sohbeti atla ve duygularını daha yaşlı bir insan olarak ifade etmeyi öğren. “Şu anda sınavlardan gerçekten çok etkilendim ve bir molaya ihtiyacım var.” Gibi şeyler söyle. “Bu yeni iPad’i alamıyorsam hayatım sona erdi.” Görünümünüzü bulun. Seni seksi yapacak tek bir makyaj ya da tek bir kıyafet yok, daha çok kendinizin en iyi sürümünü sergileyen her şey. Güneş gözlüklerini seviyorsanız, süper yüksek yanak kemiklerinizi vurgulayan bir çift bulun.

Dolgun dudaklarınızda her zaman iltifat edin Onları öne çıkaran mükemmel gölgeyi bulun.

Uzun, yağsız bacaklarınızı dayanılmaz kılan şortu satın alın. , Rock yeni bir şey yap. Biraz değiştir. Patlamalar büyürsün ya da bakışına biraz baharat eklediğin için onları doğrayın. ve salondan ayrıldığınız an olgunlaşırsınız ve insanlar tutum değişikliğini fark edeceklerdir. Sizi sıcak, cana yakın ve ulaşılabilir kılacak. Mutlu insanlar dünyaya ilgi göstermedikleri için seksi.

Excel gibi başka bir şeye benzemiyor. Futbolda kıç tekmeleyebileceğinizi ya da hareketli şiir yaratabileceğinizi bildiğinizde, cinsellik gözeneklerinizden sızacaktır. Kelimeleri atla. Sadece vücut dili ile konuşabilirsiniz. Seksi ve olgun olmak istiyorsanız, sizin için neyin işe yaradığını belirleyin. Belki de dudaklarınızı yalamak, sevimli bir göz kırpmak ya da tam bir uçuk saç kesimi olabilir. Bu seksi taktiği mükemmelleştirin ve altınsınız. Yürüyüşünüzü kısa tutun ve duruşunuzu izleyin.

Biraz pratik yapabileceğiniz kadar doğal olun.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.