Natüropatik Bir Doktor Nasıl Olulur?Natüropati doktoru, geleneksel tıp (allopatik) pratiğinin elemanlarını akupunktur gibi alternatif tanı ve tedavi teknikleriyle birleştirir. Naturopati, baş ağrısından menopoz koşullarına ve sindirim bozukluklarına kadar olan semptomları tedavi eder. Geleneksel bir tıp diplomasıyla aynı şekilde, tıp doktoru ol.

Biyoloji, kimya veya psikoloji alanında bir ön-tıbbi parkur sunan ve bir Lisans Bilimi (B.S.) derecesi veren akredite edilmiş 4 yıllık bir üniversiteye katılın. Çoğu yüksek okul, 2.5 not ortalaması gerektirir. , Naturopathic kolejlerinde önkoşulları karşılayan ek fen dersleri alarak sanat eğitimi lisansına ekleyin. Tam bir lisans derecesi kazanmak zorunda kalmadan tıp fakültesine girebilirsiniz., Naturopatik pratiğin ne gerektirdiğini öğrenin. Lisanslı doktorlarla konuşun. sağlık kontrolü için ofis ziyareti yapın ve doktor-hasta ilişkisinin ne olduğunu kendiniz görün. ScienceCareers.org’da bir naturopath olmaya karar verme hakkında daha fazla bilgi edinin (aşağıdaki Kaynaklara bakın).

Naturopatik tıp araştırma kolejleri.” 4 yıllık yüksek lisans programını beklemek. İlk 2 yıl anatomi, fizyoloji, biyokimya, botanik ve gelişim psikolojisi gibi temel sağlık bilimlerine odaklanmaktadır. Programın geri kalanı, beslenme ve homeopati dahil olmak üzere, daha fazla özel tıp eğitimi ve pratik staj çalışmaları sunmaktadır. Bir Naturopatik Doktor (ND) derecesi düşünün. Kariyeriniz konusunda ciddi iseniz, Naturopatik Doktor derecesine doğru çalışmak iyi bir fikirdir. Bu bir Tıbbi Derecesi ile eşit ve ciddi bir taahhüt seviyesi göstermektedir. ND derecesi sadece homeopatiden daha fazlasını içerirken, uzmanlığınız olarak homeopati seçebilirsiniz. Lisansınızı alın. Gerekirse, bölgeniz için homeopati lisansı almak için gerekli adımları atın. Yerel ve ulusal natüropati derneklerine katılın. Homeopati uygulamak için gerekli dereceye ve lisansa sahip olduğunuzda, profesyonel organizasyonlara katılmalısınız. Bu, alandaki en yeni bilgiler ve diğer sağlayıcılarla ağ hakkında bilgi edinmenizi sağlar. Ek olarak, hastalar naturopathy derneklerinin üyesi olan homeopatik bir doktorla daha rahat çalışabilirler. Uygulamaya başla. Pratik yapmaya başlamak için bir yer bulmalısınız. Halen uygulayan bir grup doktorla birlikte çalışmak mümkün olabilir. Bu, başlamanıza yardımcı olabilir, çünkü taşma hastalarını alabilirsiniz. Bu bir olasılık değilse, kendi uygulamanızı açmalı ve müşteriler için reklam vermelisiniz.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.