Okul Ünlüleri Nasıl Olunur (Genç Kızlar)


Herkesin bildiği kız, popüler ve ünlü ve hayran olan kız olmak istediniz mi? Okumak ve sahneye çıkarmadan önce kendi okulunun nasıl ünlü olabileceğini öğren!

İmzalı bir görünüm geliştirin. Eşsiz, cesur ve kendine ait olmalı! Taylor Swift’in kıvırcık sarışın kilitlerle tatlı, köylü kızı tarzını düşün. Ya da Justin Bieber’in ünlü saçları. Veya Lady Gaga’nın vahşi, tamamen benzersiz moda stili. Kendi başına geldiğinde, güçlü yanlarına oyna! Kıvırcık saçların var mı? Serbest bırak! Sarı saç? Git platin! Cesur ve yaratıcı olmaktan korkmayın. Bir yeteneğiniz varsa, BT İÇİN GİT! Kalbini ve ruhunu ona koy; Amigo ise, kendini kaptan yapmak için bir yol bul. Şarkı söylüyorsa, koroya / glee kulübüne katıl ve sahneyi salla! Her neyse, sahip ol! Her zaman herkese karşı güzel ve düşünceli ol. Yayıldığın bütün söylentiler için dikkatin merkezi olmanın amacı nedir? Biriyle buluştuğunuzda, gülün ve diğer kişinin ne demesi gerektiği ile ilgilenmeye çalışın. Sadece popüler insanlarla değil, herkesle arkadaş olun. Tüm büyük sosyal ağ siteleriyle iletişim kurun; Facebook, Instagram, Twitter, vb. Slogan mesajları tonlarca argo ve korkunç dilbilgisi ile yayınlamayın. Dilbilgisi polisi olmak zorunda olduğunuzu söylemeyin, ancak yazılarınızın ve yorumlarınızın okunabilir olduğundan emin olun ve en azından biraz profesyonel görünün. İfadelere aşırı yüklenmeyin ve her beş dakikada bir yaptıklarını bildiren kişilerden biri olmayın. Haftada iki ya da üç yazı yapmalı, ama söyleyecek bir şeyiniz olduğundan emin olun, sadece

ben sıkıldım”. Tutumunuzu her zaman kontrol altında tutun. Bir ünlü sürekli gündemde! Bazen zor olsa da, serin bir kafa ve hoş bir tutum sağlamak, insanların saygısını artıracaktır. İyi tavsiyeler vermeye çalışın. (Sadece bir Agony Teyze olma.) İçme ve araba kullanma ya da başka uyuşturucular gibi aptalca şeyler yapma. Ke $ ha gibi insanlar üzerinde havalı görünebilir olsa da, bu tür bir şey tüm hayatınızı mahvedebilir. Artı, eğer gerçekten bir gün büyük yapmak istiyorsan, hapishane hücresinden çok zor olacak!

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.