Okuldaki Zor Adam Nasıl Olunur


Ciddiye alınmayacak kadar küçük olsanız da ya da insanlar size bir itme gibi bakıyorsa, “sert adam” olmak için birçok neden olabilir. ”“ Bu, kaçınmak için iyi bir yol olabilir. alınıyor ya da zorbalık ediliyor. Ancak, fiziksel olarak güçlü olsanız bile, zor olmak için biraz daha fazla zaman alır.

Pozitif düşün. Olumsuz bir zihniyetle bir şeye girerseniz, sonucun olumsuz olduğu garanti edilir. Kendine inan, zorsun. Kendinize inanmaya başladığınızda, başkalarının bunu görmesi daha kolay olacaktır. Başkalarının da sizin için olumlu düşünmesini sağlamak için kendiniz hakkında çok düşünmeniz önemlidir. Bununla birlikte, başkalarını asla yere düşürmeyin. Ne kadar sert olursan ol, başkalarını aşağıya koyma, zayıflık belirtisidir.
Güçlü ol. Birinin yardım eli ihtiyacı varsa, yardım edin. Birisi varsa bir şey kaldırmak için teklif. Gücünü göstermek tokluğunu kanıtlamanın kolay bir yoludur. Fiziksel olarak güçlü olmadan da güçlü olabilirsin. Sınıfındaki bir kız için ağır kitaplar taşımayı veya insanların korktuğu bir örümcek öldürmeyi teklif et. Cesur olmak zor olmak için başka bir yoldur. Zihinsel olarak zor ol. Zihinsel bir dayanıklılığa sahip olmak, size geldikleri gibi şeyleri almak ve sıkıntıyı iyi bir şekilde ele almak anlamına gelir.
Yapabilirsen, bazı yüz saçlarını büyüt. Kesildiğinde, henüz büyümeyecek olanlardan bile daha sert görünmenizi sağlayabilir. Dişlerinizi fırçalayın. Sadece zor olmaya çalıştığınız için sağlığınızı önemsememeniz gerektiği anlamına gelmez. Her gün duş aldığınızdan emin olun ve dişlerinizi fırçalayın ve her zaman deodorant kullanın. Eğer yapmazsan, insanlar seni zor olarak görmezler – seni kirli olarak görürler. Biraz kir, sizi zor gösterebilir, ancak sadece kirlerin etrafında çalışmayı gerektiren bir şey yapması durumunda. Bir spor yapmak ya da bir çiftlikte çalışmak, güç ve dayanıklılık gerektirir, bu yüzden bazen başkaları tarafından kirlenme görülürse, tamamdır. Gardırobunuzu değiştirin. O zaman zor görünmeyebilir, ama alışverişe gitmek. Eski tişörtler veya bol kot pantolon giymek size en zorlu görünümü vermeyebilir. Beyaz tişörtleri veya deri ceketleri denemek isteyebilirsiniz. Takılan ve takılmayan iyi bir çift kot pantolon, sizi zor gösterebilir. Kollarını topla. Bazı kol kaslarını göster. Kollarınızı yuvarlamak, ağır nesneler kaldırmak gibi sıkı bir çalışma yaptığınızı gösteriyor. Halen ağır kaldırma yapıyorsanız kollarınızı yuvarlamak iyi bir fikir olacaktır. Bu, kollarınızı pürüzlü veya yoldan çekmeye devam ediyor. Düz durun. Sırtınız için sadece daha iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda ayakta durmak sizi daha uzun ve daha göz korkutucudur. Çoğu insan bir şeye karşı sarkar ya da yaslanır, ancak dik durup derin nefesler aldığınızda daha büyük ve daha güçlü görünmenizi sağlar. Sen de otururken sinsi olmayın. Omuzlarınızı ve başınızı yukarı kaldırın, böylece daha büyük ve daha güçlü olursunuz.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.