Orman Perisi Nasıl Olunur


Doğaya yakın hissediyor musunuz? Daha yakın olmak ister misin? Orman perisi olmak için büyülü olmanız gerekmiyor, sadece siz olun!

Doğaya yakın ol. Bir bahçeyi büyütün, ormanda yürüyüşe çıkın, bir topluluk parkında yardım edin, okullarınızın çevre kulübüne katılın! Sadece kendini dünyaya yaklaştır. Eskişehir, vejeteryan ya da vegan ol. Yeryüzüne yakın olan ve dünyaya saygı duyan insanlar da yaratıklara saygı duyuyor, her canlıya saygı duyuyor ve doğaları harika yaratıkları öldürmiyor. Bir pescatarya, et yemeyen, fakat balık yiyen bir kişidir. Bir vejeteryan, et veya deniz mahsulleri yemeyen ancak yumurta ve süt maması yapan bir kişidir. Bir vegan, herhangi bir hayvansal ürün yemeyen bir kişidir. Karbon ayak izinizi azaltın. Çevreye dikkat et, bu dünya sahip olduğumuz tek şey. Neden öldürmek istiyorsun? Üç R’yi kullanarak küçük şekillerde yardımcı olabilirsiniz: azaltın, yeniden kullanın ve geri dönüştürün! Ayrıca ağaç dikebilirsiniz. Çamaşırlar. Akan elbiseler etek ve üstleri giyin. Bir orman perisinin giyeceği ana renkler, kahverengi ve yeşil veya diğer doğal görünümlü renklerdir, bir orman perisi sarı olmadıkça (güneşi temsil etmez) hiçbir zaman parlak veya neon kıyafetler giymez. Periler çok pasif, beyaz ve toprak tonları gibi nötr renkler de iyi. Aktif ol. Orman perileri güçlü ve aktiftir, bu yüzden bir spor yapın ve egzersiz yapın, ama kendinizi çok zorlamayın. Hedefe ulaşana kadar azar azar ol. Ağaçlara tırmanmak. Ağaçlara iyi tırmanabilmek, bir su perisi olmanın harika bir yoludur. Perileri ağaçtan atlamak ve insanları korkutmak, birine kalp krizi atmak değil, yüksek dallardan nasıl atlayacağınızı, kendinize zarar vermediğinizden, alçalmaya ve yavaş yavaş ağacın üstesinden geldiğinden emin olun. Unutmayın, nimfler yenilmez değildir, bu yüzden duyarlı ve dikkatli olun ve çok yükseğe atlamaya çalışmayın. Sana sadık kalmak. Periler her zaman kendileridir, genellikle utangaçtırlar ama garip nimfler de olabilir. Sen olmaktan korkma!

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.