Özel Okulda Nasıl Olunur?


‘Tiki’ kelimesini biliyor musun? Hazırlık modası, kolej hazırlık okullarında giyilen şeylerden geliyor – temel olarak, özel okullar. Hazırlık, bu okullarda popüler olanların yüksekliğidir, çünkü onu icat edenler onlardır, ancak popülerlik özel okullarda farklı olabilir ve devlet okullarından gelen insanlar için çok zor olabilir. Özel okullarda popüler olmak için temel ipuçları.

Kendinize ihtiyaç duyduğunuz her şekilde kendiniz olun. En popüler erkek ya da kız gibi davranmak için bir sebep yok. Ya da tek alacağınız eğlencelidir. Ancak, okulunuzdaki en popüler çocuklarla okulun ilk birkaç gününü takılmak iyi bir şeydir, böylece popüler olmaya başlayabilirsiniz. En güçlüsünü dene, er ya da geç, oraya varacaksın.

, Neden popüler hale gelmek istediğinizi belirleyin. Sadece daha fazla arkadaş mı istiyorsunuz? Popüler çocukların ne yaptığını kıskandın mı? Daha fazla partiye davet edilmek ister misin? popülerliği arzulamak için iyi nedenler. Kendinizi neye soktuğunuzu bilin. Popüler çocuklar genellikle klüplerde takılırlar, sevdiğiniz birine sığdırabildiğinizden emin olun.

Beklenen zaman taahhüdünü öğrenin. Evde haftasonları video oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, belki yeniden değerlendirin; Hafta sonları çoğu zaman kliklerinizle ve diğer tüm klüplerdeki partilerle geçirilecek. Bir strateji yap ve rolünü bil. Zengin, iyi bağlanmış bir grupta kendinizi ayrı tutmanın iyi bir yolu, onlara zaten sahip olmadıkları ya da elde edemeyecekleri bir şey sunmaktır. Bazı örnekler şöyle olacaktır: şehirdeki iyi bir lokantada birini bilmek rezervasyon yaptırmak, iyi tanınmış bir kişisel antrenörle birlikte olmak, onları popüler bir ünlüye sahip bir etkinliğe veya ürün lansmanına sokmak zordur. Kendinizi zihinsel olarak hazırlayın. Bir çok insan tarafından bilinirseniz, insanlar sizin hakkınızda konuşmaya başlarlar, daha sıklıkla kelimeler nazik ve alçakgönüllü değildir. Bir şey söyledikleri sürece insanların senin hakkında ne söylediğinin önemi yok! Üniformanın görünümünü geliştirin. Okulunuzun üniformaları varsa, hala benzersiz olabilirsiniz. Kızlar, bu kolay. Çantaları, mücevherleri, farklı saç stillerini vb. Deneyin.
Çocuklar, bu biraz daha zor olabilir, ama mümkündür. Elbise kodunuz buna izin veriyorsa, gömleğinizin ucunu kaldırın ve sert görünmemek için bir veya iki düğmeyi geri alın. Mümkünse dikkat edin. Çok fazla elbise kodu olmayan şanslılardan biriyseniz, yapabileceğiniz kadar dikkat edin. Marka isimleri özel okullarda çok fazla yıpranmış. Bunları hala takabilirsiniz, ancak şehir merkezinde, butik mağazalarda küçük butikler gibi yerlerde daha eşsiz kıyafetler aramaya çalışın ve eğer cesaretiniz varsa, ikinci el mağazaları. Kimse bu kadar alışveriş yapmadıkça farkı söyleyemez (bu durumda, sırrınızı saklarlar). Hijyen düzeninizi iyi durumda tutun. Özel okullarda hijyen önemlidir; koklamak ya da kirli olmak düşünülemez. Yüzünü her gün yıka, tıraş et ve yıka. Gerektiğinde deodorant uygulayın. Dişlerinizi diş fırçası ve diş macunu ile günde iki veya üç kez fırçalayın. Ayrıca gargara kullanmanız önerilir. Saçlar düzenli ve sık sık fırçalanmalıdır. Tırnaklarınızı sık sık temizleyin ve düzeltin. Elbise kodunuz buna izin veriyorsa, tırnaklarınızı boyayın. Losyonları, temizleyicileri, nemlendiricileri, ovma ürünlerini, kremleri kullanın. Organik ürünler cildinize zarar vermediği için iyidir. Banyo ürünleriniz sizi güzel kokular ve hatta hafif parfümler giymeniz gerekir. Elbise kodunuzun altında giyebileceğiniz makyajlar sınırlı olacaktır, bu yüzden dudak parlatıcısı ve maskara yeterlidir. Göz farı takmanız gerekiyorsa, şeffaf veya doğal bir renk için gidin. Unutma, doğal olan en iyisidir. İyi notlar alın. Daha popüler olmak için akıllıca bir yol. Ödevi zamanında ve iyi bir şekilde çevirmek konusunda çok dikkatli olun. Tamamen yapmayı unutma. Testler için çalış. Her zaman bir pop sınav için hazırlıklı olun. Yardıma ihtiyacınız varsa, mutlaka bir öğretmene okuldan yardım isteyin ya da bir öğretmen alın.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.