Popüler ve Manipülatif Nasıl Olunur?


Televizyonda gördüğünüz popüler kızlardan biri olmak ister misin? O zaman bu yazı senin için. Yeni bir kız olabilirsiniz, ya da sadece utangaç olabilirsiniz, ancak bazen yetişkinlerin ne dediği önemli değil, düşman olma değil, arkadaş edinmenin anahtarı popülerliktir.

Bir kişilik değişikliği için hazırlanın. Normalde utangaç ve rezerve edildiysen ya da çok hoşsa, o zaman değişmelisin. Yaz tatillerinde veya okulları taşırken değiştirmek iyi olur. Güzel görünmek. Okulda makyaj yapmana izin verirsen giy. Eğer gözlerinize önem verirseniz, o zaman dudaklarınıza vurgu yapmayın, tersi de doğrudur. Cildinizi temiz ve lekesiz tutmak için her sabah ve gece temizleyin, tonlayın ve nemlendirdiğinizden emin olun. Herhangi bir leke alırsanız, onu makyajla kaplayın. Serin kıyafetler giyin. Okulunuzun üniforması yoksa, o zaman bu bir zorunluluktur. Bir kıyafet kuralı yapın, böylece her gün aynı şeyi giymeyeceksiniz. Modern moda ve stilleri giyin. İpuçları için dergilere bakın. Okulunuzun üniforması varsa, kişiselleştirin. Seni simgeleyen bir görünüm yapın. Eteği kaldırın ya da farklı renkli çoraplar giyin. Saçlarınız önemlidir. Şu anda en şık saç modeli gibi gözüküyor. Bu bir yan saçak mı? Kısa saç mı? Düz veya kıvırcık? Eh, eğer şu anda

popüler

olanlarsa, o zaman yeni bir trend başlatmaktan korkmayın. Sadece iyi göründüğünden ve dağınık olmadığından emin ol. Bir klik yapın. Her popüler kızın bir tane vardır. Onlar ana popüler olanı takip eden diğer popüler kızlar. Bir alfa, beta, vb. Ile uygun sınıflanmış bir klik olmak zorunda değildir. Her zaman birlikte takılan bir grup popüler olabilir. Birlikte her yere gitmelisiniz ve hafta sonlarında uykular var ve birlikte alışverişe çıkın. Onların patronu olduğundan emin ol. Manipülatif olun. Birinin yüzüne doğrudan demek zorunda değilsin, ama sadece istediklerini yap. Koltuklarını sana vermelerini ve başka bir yere gitmelerini istiyorsan, onlara söyle. Muhtemelen reddetmeyeceklerdir. Eğer yaparlarsa, onlara tüm gün boyunca onlara bir şey ifade edin. Bunu yapmak için kliğinünü al. Sadece onlara kabadayılık yapma ya da gerçekten kastetme. Öğretmenin evcil hayvanı ol. Derslerin sonunda öğretmenlere rastgele sohbet edin veya onları koridorda görürseniz. Her zaman gülümse ve kibar ol ve biraz göster. Övünme, çünkü bu insanları üzebilir. Gerçekten zekice olursanız yardımcı olur, çünkü sınıftaki sorulara cevap verebilir ve ödevler ve testler üzerinde gerçekten iyi notlar alabilirsiniz. Herkesten daha iyi olduğundan emin ol. Bir Facebook alın. Profil resminiz için kendinizin bir resmini ve Photoshop’u tıklayın. Siyah beyaz yapmak popülerdir. Pek çok arkadaş edin, sadece okulda veya diğer aktivitelerde duyduğunuz rastgele insanlar. Ardından Facebook’taki kliklerine sohbet edin. Asla boşta kalmadığınızdan emin olun. Fotoğrafların üstüne bolca koy, ama sadece arkadaşlarının onları görmesine izin ver. İyi olduğunu göster. Birisi garip olsaydı, onlara

Ne halt edersin?” Küçük şeyler hakkında Dedikodu. Birisinin bilim sınavında düşük bir işareti olduğu gibi ya da o kişinin biri ile iki kişinin dışarı çıktığını duymuşsunuz gibi. Herkesin duygularını incitebileceğinden ve sizden nefret edeceğinden, TÜMÜNÜ kastetmiyorum.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.