Roblox’ta Cennet Kataloğunda Nasıl Başarılı Olunur


Roblox’ta Cennet Cennet’i oynuyorsanız, öldürülmeye devam ettiğinizde bundan nefret edebilirsiniz. Bu makalede size oyunda daha başarılı olacak birkaç püf noktası gösterilecektir.

Çirkin Kılıç hız hilesi (isteğe bağlı) gerçekleştirin. Öncelikle, Çirkin Kılıcı al, sonra gri karakteri bul (eğer VIP’in varsa, dolabındasın) ve 10-30 saniye boyunca kılıçla kes ve kes. Gitme, yoksa kendini kontrol edemezsin. Artık çok hızlı olduğunu göreceksiniz. İyi bir yakın dövüş silahı al. En iyi yakın dövüş silahlarından bazıları, İskelet Kralın Kılıcı ve Buzdağı’dır.

, İyi bir patlayıcı alın. Bunun için en iyi roket Exponential Rocket.” Bir veya daha fazla koruyucu al. Bazı öneriler Phoenix / Icy Arctic Fowl, Korblox Uçan Oblivion Horn, Orinthian Falcon, Bald Eagle ve Ghost Minion. Kazanmak için bir taktik (eğlenceli olmayabilir, ama işe yarıyor) sadece bunların hepsini almak ve hepsini bir kerede kullanmaktır. Uzun menzilli bir silah alın (isteğe bağlı). M1 Garand’ı sonsuz mermi, bir klipteki 8 mermi (bir sebeple el ile yeniden yüklenemez) ve 30 hasarı almalısınız. Bir headshot yapmak bir anlık öldürme. Belirli bir insanı öldürmekten endişe ediyorsanız, patates topunu kullanın. Sana bir KO vermeyecek, ama çok iyi bir uzun menzilli silah. İyi bir yakın mesafe silahı alın (isteğe bağlı). İyi bir yakın mesafe silahı, Scatter Blaster ve Siper Savaşıdır. Siper Savaşı, güçlü bir av tüfeğidir. Yeterince yakınsan, iki vuruşlu bir KO. Bir Scatterblaster da ölümcül, ama hızlı olduğunuz için kendi mermilerinizle vurulabilir İyi bir Orta Menzil silahı alın (isteğe bağlı). İyi bir orta menzilli silah Sten silahı, SMG gibi, ama çok daha güçlü. Luger Tabancasını da kullanmak zarar vermez. Bazı Uçan Dişli alın. Düştüğünüzde bazı uçuş ekipmanlarınız olduğundan emin olun. Pompous, Noel Baba’nın Kızağı, Artemis Bow, Sinister Uçan Halı ve Altın Polar bazı iyi seçimlerdir. Ayrıca, hover aksaklıklarını kullanabilirsiniz (bu bir aldatmacadır, bu yüzden kullanmamalısınız) Green Epic Sosu alın. ‘Yeşil’i arayın ve yeşil şişeyi tıklayın.
Moonwalk İksiri’ni al. ‘Moonwalk’ ara
Yeşil Epik Sosdan Çık
İç ve sonra Moonwalk İksiri’ni çabucak iç.
Şimdi geçici olarak geziniyorsunuz. Sağlık Öğelerini Alın. Hasar görürseniz, hızlı ve hafif bir şifa kaynağına ve şifa iksirine sahip olduğunuzdan emin olun. VIP varsa, iyileştirici bir iksiri rejenere etmek, üst çubukta olduğu gibi çok kolaydır. Hızlı şifa kaynağınız Fasülye veya Bloxy Cola olabilir. Ayrıca sağlık aksaklıklarını da kullanabilirsiniz (bu bir aldatmacadır, dolayısıyla kullanmamanız gerekir). Bunu yapmanın birkaç yolu var, ama burada bir tane var: Splintered Skies Wing Potion’un Şövalyeleri alın. ‘Şövalyeleri’ ara ve mavi iksiri tıklayın.
Dragonshead’i al. ‘Sürükle’ ara.
Senin iksirini çıkar.
İç ve sonra Dragonshead’e geç.
Artık herhangi bir yakın dövüş silahına ve diğer silahlara yenilmezsin. Gizli üssüne uzak bir mayın ekle. Düşman üssünüze girmeye çalıştığında, onları doğru zamanda patlatmaya çalışın.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.