RuneScape’de Mage Pure Nasıl Olunur?


Bu ‘nasıl yapılır’, Runescape’de çok başarılı bir mage nasıl yapılır?

“, Avantaj elde etmek için diğer PKerleri dikkati dağıtabilecek bir isim oluşturun., Tamamen Kararsız temeller.”, Goblinler ve Lumbridge etrafında erkek / kadın rüzgar grev kullanın. İPUCU: Goblinler bazen su, toprak ve vücut rezervlerini düşürür. Hava ve aklınız tükendiğinde, normal ağaçları kesmek ve odun kesmeye devam etmek için balta alıp kullanın.

30 dakika sonra, ritimlerinizi tekrar talep edin ve 4. Adımı tekrarlayın. Eğer ağaç kesmeyi tercih ederseniz, Bölüm 6’yı görmezden gelin ve 7’ye düz devam edin.”, 15 Woodcutting chop’u Varrock’da 293 oak sonra ve bunları büyük borsada satar 30’a kadar Woodcutting.

30 odun kesmeden sonra Draynor Kasabasında ve bankasında söğütler doğradı. Çünkü söğütler büyük borsada nadiren satıyorlar, genellikle düşüyorlar. Para istiyorsan, meşe kes.

60 odun kesime kadar söğüt / meşe kesmeye devam edin. Bazı hızlı paraya ihtiyacınız varsa porsukları kesmeye başlayın. NOT: Porsuk 60 Woodcutting kesmek için uzun zaman alır, bu yüzden söğütler / oaks 65 kesmek, sonra pırıltılar kesmek tavsiye edilir. Adil bir miktar para kazandınız, runes ve ekipman satın aldığınızda. 41 Magic’e ulaşana kadar tren, Rüzgar Patlaması’nı kullanmak için gereken seviye. PvP ve BH dünyalarını kullanmak için gereken en az seviye 20 olacaksınız. Oyuncu öldürmeye başladığında budur.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.