Sağlıklı Beslenme Satın Almak İçin Ebeveynlerini Nasıl İkna Edeceksiniz?Öyleyse anne baban tüm bu abur cuburları alıyor ve daha sağlıklı yemeye mi çalışıyorsun? Onları daha sağlıklı yiyecekler almaya ikna etmenin yolu budur.

Daha sağlıklı beslenmenin yararlarını onlara söyle. Ebeveynlerin çoğu, sağlıklı yemek yemenin birçok faydası olduğunu bilirler. Bazıları: Daha iyi bir cilt

Sağlıklı kilo

Daha iyi benlik saygısı

Diyabet ve kalp hastalığı gibi hastalıkların daha az şansı Çok fazla Abur cuburun risklerini bilin. Çok fazla abur cubur yemede birçok risk var, belli yiyecekleri yemenin birçok tehlikesini okuyun. Eklemek isteyebileceğiniz riskler: Obezite

Daha kısa ömür

Karaciğer yağlanması hastalığı

Kalp hastalığı

Onlara abur cubur bağımlısı olmadığınızı gösterin. Sağlıklı besleniyorsanız, bu sağlıklı beslenme ve abur cuburlara direnme yeteneğinizi gösterecektir. , Alışveriş. Bazen yapmak için temiz bir şey ebeveyninizle birlikte mağazaya gitmek. İlgilendiğiniz yiyecekleri seçin.” Kilo vermeye başlarsanız, daha sağlıklı yediğinizi söyleyin. . Bu, daha fazla kilo vermek isteyenleri de ikna edebilir. Eğer kardeşleriniz varsa, onları da sağlıklı yemeye ikna etmeye çalışın. Ebeveynler bundan sonra ciddi olduğunuzu anlayacaklar. Bazen kardeş kardeşi, bazı kardeşlerin daha sağlıklı beslenmesini istiyorsa da işe yarar. Zaten sağlıklı beslenen bir ebeveyniniz varsa, diğer ebeveyni ikna etmelerine yardımcı olun. Diğer ebeveyni yanına al, bir ailenin bir araya gelmesini ve aldığın sağlıklı yiyeceklerin miktarını nasıl arttırmak istediğini tartış. Çok pahalı yiyecekler almamayı dene. Sağlıklı gıdaların birçoğu organik olarak kategorize edilebilir ve bu da düzenli gıdaların daha pahalı olduğu anlamına gelir. Ailenizin bir sürü pahalı şey almasını sağlayın, orada bol miktarda yiyecek var, harika fiyatlar var, sadece nereye bakacağınızı bilmek zorundasınız. Doğru gıdaları yiyerek sağlıklı bir yaşam istediğinizi onlara gösterin. Her defasında bu değişime sahip olduğunuzu fark etsinler, böylece aynı şeyi yapmaya etkilenecekler. Bir çaba gösterir ve sağlıklı beslenmeye çalışırsanız, umarım aileniz de olur.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.