Şehir Merkezinde Nasıl Olunur?


Eğer şık ve kalça olmak istiyorsanız doğru yeri buldunuz! Her zaman trendlerin zirvesindeyseniz, kalbinizdeki tam bir şehir kızınız ve her zaman üslubunuz var, ama sadece diğerlerinden sıyrılmayı başarabilirsiniz, bu makale tam size göre!

Saçları kontrol et. Kesin bir gölge olmalı (siyah, kahverengi, kumral, kestane, kırmızı veya sarışın, iki yıl önce boyadığınız gölgeler arasında değil). Kıvırcık saça sahip olsanız da, güzel tutun ve iyi sallayın! Kusursuz bir cilt alın! Bir gün, makyajsız evden ayrılmak zorunda kalırsanız, hala harika görüneceksiniz! Ve her neyse, kusursuz bir cilt, taze, güzel ve gençliğin bir işareti! Güzel tırnaklar alın! Tırnaklarınız için bir Fransız manikürü mükemmeldir ve her şeyle eşleşir. Ayak parmakları için krem ​​kırmızı her zaman şık görünür.

, Mükemmel kaşları ve dişleri alın! Kaşlarınızı iyi bir cımbız seti ile düzeltin veya annenizin sizin için yapmasını isteyin. Günde iki kez dişlerinizi fırçalayın ve gargara ile durulayın. Daha sonra kazanan bir gülümseme yaratın!” Sıcak! BİLDİRİM, SICAK, THIN değil. Kıvrımlı bir rakam var, (Değilse, bu iyi!). Unutmayın, tanrı, elma, minyon, kurşun kalem veya kum saati figürü olsanız da Tanrı sizi güzelleştirdi. Sonunda, MAKEUP! Bir temel, kapatıcı ve gevşek bir toz giyin. Sıcaklık için kızarma uygulayın. Bazı parlak kahverengi, altın veya bronz göz farı kapaklarınıza sürün. Kirpiklerinizi kıvırın ve maskara uygulayın. Kirpiklerin daha kalın görünmesini sağlamak için kirpik çizgisine ince bir sıvı göz kalemi uygulayın. Bazı parlaklıkların üzerinde kaygan. Ama eğer on beş yaşın altındaysanız, renkli bir nemlendirici, rimel ve renkli dudak kremi güzel görünecek ve neredeyse aynı etkiyi verecektir. Uygun giyinmek. Dükkanlara gidin ve Temel Dolap (Kız Çocuklar için), ayrıca bir deri ceket, Minnetonkas ve gerekli hissettiğiniz diğer her şeyde listelenen aşağıdaki ürünleri satın alın. Bir denim ceket de harikalar! Çok güzelsin, kim olursan ol, ve neye benziyorsun!

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.