Seventeen Dergisi için Nasıl Model Olunur?


Seventeen Magazine, Amerika genelinde milyonlarca genç kızın kalbini ele geçirdi. Birçok kız, Seventeen Dergisi’nin parlak sayfalarını incelemek için bir sonraki kız olmak ister. Bu size benziyorsa, bu adımları takip edin ve belki de Seventeen Magazine için bir model olabilirsiniz!

Sağlıklı bir görünüm koruyun. Bu, formda kalmak, iyi hijyen ve sağlıklı beslenme anlamına gelir. Bu, dış görünüşünüzü iyileştirecek ve resimlerde harika görünmenizi sağlayacaktır! Hafif, minimal makyaj kullanın. Makyajın görünüşünü arttırması gerekiyor, tamamen değişmiyor. Doğal görünümünüzü eşleştiren ve geliştiren makyajın tonlarını kullandığınızdan emin olun. Makyajın size yardım etmesine yardımcı olsa da, mümkün olduğunca az makyaj giydiğinizden emin olun. Çok fazla makyaj giymek de gerçek güzelliğinizi gizleyemez, aynı zamanda gözeneklerinizi tıkar ve cildinize zarar verir. “Bakış ”ınızı düşünün. Birçok başarılı model, onları diğerlerinden ayıran belirli bir görünüm için bilinir. . Belki senin gözlerin, bacakların, hatta bir imzanın var. Ne sahip olursanız olun, onu kendi yararınıza kullanın ve ondan bir ün kazanın. Aynada poz vermek. Bu aptalca bir ipucu gibi görünebilir, ama çok faydalıdır. Pozlarınızı bir ayna karşısında pratik yapın ve vücudunuzu nasıl bir hale getirebileceğinizi görün. Şimdi pratik yapmıyorsanız, potansiyel müşteriler atamaları için sizi almak istemeyecektir. Bir portföy oluşturun. Bir portföy, profesyonelce çekilen fotoğrafların bir kitabıdır. Sizi rakiplerinizden ayırmak ve müşterilerinize satmak için kullanılır. Portföyünüzde, bir headshot olmalı, – omuzdan ve omuzdan bir fotoğraf – tam bir vücut resmi ve bir ¾ vücut resmi.
Kendinizi daha fazla pazarlanabilir hale getirmek için çeşitli pozlar ve kıyafetler kullanmalısınız. Fotoğraf çekimlerinde her zaman eğlenmeli, arkadaş canlısı ve kendiliğinden olmalısın.
Fotoğrafçılarınızla bir ilişki kurun. İnsanlarla daha fazla iletişim kurduğunuzda, modelleme endüstrisinde daha fazla avantaj elde edersiniz. Ölçümlerinizi ve fiziksel istatistiklerinizi bilin. En önemli ölçümler büst boyutunuz, bel ebatınız ve kalça ölçünüzdür. Diğer önemli ölçümler boyunuz, ayakkabı bedeniniz ve elbise ölçünüzdür.
Ayrıca, temel istatistiklerinizi de bilin. Bunlar arasında ten renginiz, göz renginiz, vücut tipiniz (Curvy, petite, skinny vb.) Ve saç rengi vb. Var. Fiziksel özellikleriniz hakkında ne kadar spesifik olursanız, potansiyel müşterilerin neyi bildiğini daha iyi bilirsiniz. ile çalışmak. Bir comp kart oluşturun. Kompozit kart için kısa bir comp kart, üzerinde iki ila üç resim içeren ince bir karttır. Ayrıca temel istatistikler, ölçümler ve iletişim bilgileri de vardır. Temelde kartvizitiniz gibi davranacaktır. Sadece en iyi fotoğraflarını üstüne koy.
Bunu yapmak için bir fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Bazı ajansları ziyaret edin. IMG Modelleri, Wilhelmina veya Elite vb. Gibi tanınmış kurumları ziyaret etmeyi deneyin. Bu ajanslar size her yerde iş olanağı sunacak ve Seventeen Dergisi’ne model atamalarıyla tanınıyor. Bir ajansı seçerken, model gereksinimlerini dikkate alın. Genellikle, belirli bir konumda olmak, belirli bir vücut tipine, yaşa, boyuta ve / veya başka bir istatistike sahip olmak için modellere ihtiyaç duyarlar. Ajansınızdaki müşterileriniz, temsilcileriniz ve diğer modellerinizle ilişkiler kurun. Bir ajansa ait olmakla birlikte, tüm işleri sizin için yapmasına izin vermeyin. Oraya git ve kendini birçok farklı yüzle tanıştır. Daha önce de belirttiğimiz gibi, ne kadar çok ağınız varsa, modelleme endüstrisinde daha fazla avantaj elde edersiniz. Poz! İşi aldığınız için tebrikler! Şimdi, parlama zamanın! İyi eğlenceler!

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.