Silah Uzmanı Nasıl Olunur?


Yani silah uzmanı olmak ister misin? Silahlarla ilgileniyorsanız ve onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, silahlara karşı saygılı bir tutum kazanmaya başlayın. Kendilerine ve / veya başkalarına zarar vermeme potansiyellerini güçlü bir şekilde muhafaza edin; Bu makale ve belki de diğer bazı web siteleri doğru yolda başlamanıza yardımcı olacaktır.

Oradan, GunSite, FrontSight ve birçok yerel NRA sertifikalı eğitmenler gibi birçok mükemmel silah eğitim okuluna, bilgi ve becerilerinizi ilerletmek için kayıt olabilirsiniz. Avlanma, rekabetçi çekim veya ev savunması ile ilgileniyorsanız, yeni bulunan silah bilginizi nereye götüreceğiniz konusunda sınırsız seçenekler vardır. Silahların uzman kullanımı zaman ve enerji alır, ancak kesinlikle değerli ve ödüllendirici bir girişimdir.

Akılda tutulması gereken en önemli şey, asla gerçekte bir uzman olmadığındır: her öğretmen hala bir öğrencidir. Menzildeki çoğu kaza

uzmanlar” dan geliyor

acemi değil. Sıkışma, ateşli silahlarla karıştırmak için tehlikeli bir şeydir.

Doğru ateşli silah emniyetini bilin. Silahlarla uğraşırken HER ZAMAN hatırlamanız gereken birkaç şey var. Bu kurallar çok basit, ancak KRİTİK ve yeterince stresli olamaz. Bunlar olmadan, zarar göreceksin … eğer olmasın sadece bir mesele. Silahlar oyuncak değildir; Tom-budala ya da onlarla oyun için yer yok. Onlar bir şey yapmak için yapılmış araçlardır. Bunu hatırla ve iyi yapacaksın. Eğer bu basit kurallara her zaman uymaya devam edemez ya da isteksiz olursanız, o zaman kesinlikle silahlardan uzak durun ve kendinizi bir ömür boyu (muhtemelen kısa bir) kederden kurtarmalısınız. Bununla birlikte, burada yaşamak için kurallar vardır (tam anlamıyla).

Boşaltılan

silahlar öldürür: Nasıl?

Tüm silahlar her zaman yüklenir.” Diyelim.

Anlamı, cephane magazininin çıkarılması odacıklı kartuşu boşaltmıyor. Bir silahın, son kartuş için ateşleme odasını kişisel olarak kontrol edinceye ve güvenli bir şekilde kaldırılıncaya kadar asla güvende olduğunu düşünmeyin.

Çekim yapmaya hazır olana kadar parmağınızı tetikten daima uzak tutun

Silahını asla imha etmek istemediğiniz herhangi bir şeye doğrultmayın. Silahınızı daima güvenli bir doğrultuda tutun.

Çekim yaparken, daima hedefinizi ve bunun ötesinde ne olduğunu bilin.

“Silahını çocukların ulaşamayacağı güvenli bir şekilde saklayın.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.