Sınıftaki En Popüler Çocuk Nasıl Olunur?


Sınıftaki en popüler çocuk olmak düşündüğünüzden daha kolay olabilir. Sadece bunu yapmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu basit adımları takip etmektir ve zaten popülerliğe giden yoldasınız!

Diğer popüler çocukların en yeni trendler gibi ne giydiğini gözlemleyin. Onlardan haberdar ol. İnsanlar görünüşte çok şey yargılar. Yaşınız için uygun şekilde giyin. Örneğin, 13 yaşındaysanız, muhtemelen tavşan üstleri ve eski tayt giymemelisiniz, ancak modaya uygun ve size yakışan güzel şeyler için gitmelisiniz! Yargınızdan daha büyük giyinmemeye ve yargılanacağınız gibi cildinizi göstermemeye dikkat edin. Popüler olmak için pahalı kıyafetlere ihtiyacın yok. Bunun yerine, zaten sahip olduğunuz kıyafetleri kullanın ve kendinizi kendi yeteneğiniz ve tarzınızla ifade edin.
Voleybol veya başka bir spor gibi vücudunuzun sesini duymanıza yardımcı olacak müfredat dışı etkinliklerde bulunun. Işınlayan kişiliğinizle birlikte gitmek için sadece güzel bir fiziğe sahip olmakla kalmayacak, aynı ilgi alanlarınızı paylaşan yeni arkadaşlar edinme ve yeni arkadaşlıklar kurma şansınız olacak. Son derece şaşırtıcı ve olağanüstü bir yetenek alın. Jimnastik, bale, tasarım veya başka bir şey deneyebilirsiniz! Yeteneğin ne olursa olsun, harika olduğundan emin ol. Okul hedeflerine çaba ile ulaşmaya odaklanın. Akıllı ve çalışkan olduğunuzda insanlar size güvenir. Sınıfta fazla çalışın ve boş zamanlarınızda biraz çalışın. Akademisyenlerinizle iyi geçin ve her şey için elinizden gelenin en iyisini yapın. İnsanlar sizi akıllı olarak görürse, popüler çocuklarla çalışma oturumlarını puanlama konusunda daha iyi bir şansınız olur. Aynı zamanda kendi gruplarında daha akıllı insanlar da isteyecekler, bu yüzden onlar için daha kolay olacaktır. Herkese kibar olun ve kimsenin kırılmayacağına inandığınız hiçbir şeyi yapmayın. İsim-arama, din, ağırlık ya da diğer dokunaklı konular hakkında şakalar ve zorbalık büyük bir hayır-hayır. Televizyon şovlarının bize söylediklerinin aksine, kaba olmak sizi idolleştirmeyecektir. Sadece sıradan bir insan olarak görüleceksin. İnsanlara iyi davranmak için yolunun dışına çık. İster üst sınıf öğrencilerine ev ödevlerinde yardımcı olun, isterse de bilim projelerine yardım etmek için gönüllü olun, herkese karşı arkadaş olun, sosyal statünüzü kesinlikle artıracaktır. İnsanlarla çalışın. Bütün gün bir köşede saklanarak bilinmeyeceksin. Kendinizi okul atmosferine yansıtın ve popülerlik puanlarının eklenmesini izleyin.

, Insanlar için bir zaman çizelgesi yapmayı deneyin, o zaman kiminle vakit geçirdiğini unutma.” Olumlu olmak için bir güç ol. Her zaman gerçekten harika haberler paylaşın ve okulda yoğun bir kişi olun.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.