Skyrim’de Kurtadam Olmak NasılHiç Skyrim’de nasıl kurt adam olacağımı merak ettiniz mi? Bir kurt adam olarak, pençelerinizle yakın dövüş saldırıları yapabilir ve dörtlüde koşabilirsiniz.

Arkadaşlara katıl. Riverwood’un hemen kuzeyinde bulunan Whiterun’a gidin ve yoldaşlara katılın. Şehrin hemen dışındaki Aela Avcı ile karşılaşabilirsiniz ya da. Size, efsanevi bir savaş baltası parçası elde etmek için Vilkas ile bir arayışa gönderecek. Bu parçanın bulunduğu zindan, draugr ile takoz-bloktur, bu yüzden çok hazırlıklı olun. Zindanı tamamlayana kadar Vilkas ve görev güncellemelerini takip edin. Daha sonra, daha resmen arkadaşlara katılmak ve bir kurt adam olma yolunda ilerlemek için Jorrvaskr’ın önünde Vilkas ile tanışmanız gerekecek. Başka bir parlak arayış yapın. Daha önce olduğu gibi aynı prosedür. Bazen size üç lider arasından seçim yapma seçeneği sunacak, bir kurtadam olma arayışı için Farkas’ı seçin (görevden sonra). Bu / başka bir görev sırasında ona şahit olacaksınız, bir kurtadam kendi kendine dönün. Skjor ile tanışın. Parlak görev tamamlandığında, Skjor’la konuşmanız gerekecek. Seninle gece görüşmek istiyor. Bunu yap, ve yakında, Aela da bir kurt adam olacak ve onun kanını içebilirsin. , Bir kurt adam dönüşün. İstendiğinde çeşmeyi etkinleştirin ve bir kurtadam olacaksınız. Daha fazla Companions görevini tamamlayın veya sadece yeni güçlerin tadını çıkarın.” Gücünüzü etkinleştirmek için sihirli menüyü kullanın. Sadece günde bir kez dönüştürebilirsiniz (Hircine Ring’iniz yoksa) ve Canavar Formu 150 saniye sürer. Cesetleri beslerseniz, size 30 saniye daha ekleyeceğiniz zaman, canavar formu için süre uzatılır. Güç menüsünden seçin ve Shouts’a benzer şekilde aktive edilir. Faydaları bilin. Faydalar sadece canavar formunda olduğunda geçerlidir. Bütün hastalıkları iyileştireceksin. Bu vampirizm içerir.

Sağlığınız ve dayanıklılığınız, aynı zamanda dayanıklılık rejenerasyonunda da artacaktır.

Taşıma kapasiteniz bir kurt olarak 2000 puan artacaktır.

Notlara benzeyen Howls’ı kullanabilirsiniz. Howls düşmanları uzaklaştırıyor.

Hem silah hem de koruma görevi gören pençelere sahip olacaksınız. Dezavantajları anlayın. Aşırılıklar kadar güzel, farkında olmanız gereken bir takım olumsuzluklar var. Gümüş kimseye zarar verir, ama kurtadam olarak – özellikle kurt formunda – gümüş seni eskisinden daha da acıtıyor.

Herhangi bir dinlenme ikramiyesi almayacaksınız.

Irk yetenekleri devam etmeyecek.

Ekipman, sihir veya diğer güçleri kullanamazsınız.

Eğer NPC’ler dönüşümünüze şahit olurlarsa, koşacaklar ya da size saldıracaklar. En ufak bir olayda size bir yabancı gibi davranacaklar

” kurtçuk sırıtışını buluyorum … huzursuz edici.

” Islak bir köpek gibi kokuyorsun.

” Öyle mi? kulaklar?

” ve hatta

” Ah, yine avcılarınızla oynuyorsunuz?

” Whörun içinde dönüşürseniz Eorlund Gray-Mane sizi savunacaktır. Kendinizi liyantropropiden koruyun. Kendinizi liyantropiden arınmak isteyebilirsiniz. Dawnguard Genişleme Paketini * aktive etmediğiniz sürece (* Aela size bir kez daha kan verebilir) veya bir mod indirdikten sonra tekrar bir kurt adam olmak imkansız olacaktır.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.