Skyrim’de Suikastçi Nasıl Olunur?


Bu yazı The Elder Scrolls V: Skyrim’de suikastçı karakterini oynamak için bazı tavsiyelerde bulunuyor. Bir suikastçı karakter yapısı etkin bir şekilde kullanıldığında çok fazla hasar verebilir. Ancak, bir suikastçı olmak istiyorsanız sabırlı olmalısınız; Aksi takdirde, sinsice sinsi olmamanın faydalarını elde edemezsiniz, hareketsiz bir şekilde hareket etmenize izin veren yavaş bir hareket hızı.

Sneak yeteneğini artır. Sneak yeteneğiniz ne kadar yüksekse, algılamanız o kadar zorlaşır ve edinebileceğiniz daha yararlı avantajlar. Algılanmadan gizlice beceri seviyesi yükselir, bu yüzden sık sık pratik yapın. Gizlice silmenize yardımcı olacak görünmezlik büyülerini veya iksirlerini kullanın. Örneğin, Shadow Stone günde bir kez kullanılabilecek 60 saniyelik bir görünmezlik hecesi verir.
Ayrıca, Riverwood’un güneybatısında bulunan Thief Stone’u kullanarak, gizli yetenekleri öğrenme hızını% 20 artırırsınız. Her bir taşı yalnızca bir seferde etkinleştirebilirsiniz.
Uyuyan insanlara gizlice girmeye çalışın – algılanması daha az olasıdır!
Sinsi yetenek eğitmenleri seyahat eden Khajiit Karavanları, Markarth’daki Garvey (Uzman) ve Thieves Guild, Riften’de Delvin Mallory (Master) ile birlikte bulunabilecek Khayla (Adept).
Seviye atarken, Perks’inizi Yankesicilik gibi Gizlice becerilerine ayırın.
Hafif zırh kullanın. Hafif zırh (Gizle, Deri, Elf, Ölçek ve Cam zırhı), ağır zırhlardan daha az gürültülüdür ve gizlice daha kolay anlaşılır. Suikastçılar için oyundaki en iyi zırh setlerinden bazıları, Dark Brotherhood ve Thieves ‘Guild’ in macera hatlarında, örneğin Nightingale Armor’da Dragonborn’a verilir. Zırhın etkinliğini arttıran hafif zırh yeteneğini artır. Hafif zırh giyerken veya eğitmenler veya beceri kitapları kullanarak zarar görerek bunu yapabilirsiniz.
Hafif zırh, Öğeler menünüze baktığınız zaman böyle etiketlenir. Sinsi saldırılardan yararlanın. Eğer fark edilmezseniz, bunlar düzenli saldırılardan çok daha fazla hasara neden olabilir. Örneğin Sneak ağacındaki perdeler, Ölümcül Amaç veya Assassin’ın Kılıcı, hasar çarpanını daha da yükseltebilir. Menzilli bir silah olarak bir yay, belki de bir sinsi saldırı için en iyi seçimdir. Silahını daha da fazla hasar için zehirle. Bir hançer gibi yakın mesafeli bir silah kullanıyorsanız, hedefe gizlice yaklaşın. Fark edilmeden geçtiğinizden emin olun (gizlice geliyorsanız ve tespit edilirseniz, grev yapmadan önce

tespit edildi

şeklinde bir açık göz simgesi olacaktır). Tespit edilmemesi için bir bonus alacaksınız. En iyisini umarım ve en kötüye hazır olun. Her zaman iyi bir yakın dövüş silahıyla açık mücadele için hazırlıklı olun (hantallar, etkili gizli öldürmeler ve yakın dövüş için kullanılabilecekleri için mükemmel bir seçimdir; kılıçlar da yıkım büyüsü olarak yararlıdır). Her zaman ekstra iksirler ve zehirler kullanın. Bir başlangıç ​​olarak sinsice gezmeye çalışırken, bu adım önemlidir. Birilerini vurmak onları kesinlikle sana silahla yüklüyor. Bir kaçış yolu oluştur. Çok büyük sonuçlar doğuracak bir öldürme girişiminde bulunmak istiyorsanız, hedefinizi öldürmeden önce bölgeden kurtulmanın en hızlı yolunu bulun. Hiçbir şey tarafından takip edildiğinde hızlı seyahat edemezsiniz, bu yüzden bu bir kaçış yolu seçeneği değildir! Çevrenizde bir göz atın. Muhafızlar ya da tanıklar herhangi bir saniyede köşeleri dönebilir ve belirli yollar ya da ulaşılması zor alanlar yardımcı olabilir. Karakterinizin etrafında kim ve ne olduğunu öğrenin ve hedefinizin üzerinde yüksek kaya çıkıntıları veya bir çatıya erişim gibi şeylerden yararlanın. Çeşitli avantajlara yatırım yapın. Gizlice, Hafif Zırhlı, Okçuluk, Tek Elli, Lockpicking ve isteğe bağlı olarak bazı sihirli okullar ana yetenekleriniz olmalıdır. Bu beceriler için avantajlar çok yararlı olacak. Yakalanmak istemiyorsanız farkedilmeden kalın. Göz simgesini görüyorsanız (NPC’lerin sizi fark edip etmediğini gösterir), yavaşça açın, dondurun. Göz açılınca, gölgelere sessizce gizlice gir.

, Karanlık Kardeşime katılın. Görevler yeteneklerinizi ve tekniğinizi geliştirmenize izin verecek ve ödüller bir suikastçı karakter yapısı için çok uygun. Başlamak için Windhelm’deki Aventus Aretino ile konuşun. Onun evi).

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.