Team Fortress 2’de Etkili Takım Üyesi Nasıl Olunur?


Dakikadan bir dakika sonra, saatten bir gün sonra, bir gün sonra, geçen hafta seni öldüren aynı düşman tarafından ölmekten bıktınız mı? Tam olarak becerilerinizi nasıl geliştirebileceğinizi öğrenmek için bir yer mi arıyorsunuz? Başka yerde arama. Oradasın.

Hangi sınıfların iyi oynadığınızı ve hangilerinin size ait olmadığını unutmayın. Henüz saatlerce oyun oynamadıysanız, Spy oynayarak oynamayın. Herkes onun eğlenceli olduğunu biliyor, ama casusluğun daha deneyimli oyunculara bırakıldığını biliyor. Şanslar, onu oynamayı kolaylaştıracak herhangi bir ekipmana sahip olmayacaksınız (Örn. Dead Ringer, Cloak & Dagger, vb.) Ve iyi bir casusluk eyleminde bulunmadınız ya da en önemli rolleri nelerdir? . Başlayarak, Asker olarak oynamayı deneyin. Asker olması amaçlanmamış bir oyunda çok yönlü. Yeni oyuncuların anlayabilmesi (temel olarak, nokta ve ateş) ve sağlığı o kadar gülünç derecede düşük değildir ki oynamak zor. Takımını oynayarak gerçekten ona yardım edebilirsin. Eğer bu size hitap etmiyorsa veya takımınıza yeterince yardım ediyor gibi hissetmiyorsanız, Medic’i oynayın. Medic, savaşın geleceğini kendi yoluna çevirebilir. Takım arkadaşları sürekli başarısız oluyorlar, çünkü herkes onun gibi bir sınıfı “sıkıcı” olarak oynama eylemiyle çok ilgileniyor mu? Zorluğa çıkmaktan korkma. Mükemmel tıp becerileriniz sayesinde takım arkadaşlarınızın başarılı bir şekilde görülmesi büyük bir memnuniyet duygusu verecektir. Team Fortress 2’de ve daha fazla bilgi için sınıfa özgü diğer wiki-how’larda bir Medic oynayın.

, Hayatta kalmak için elinizden geleni deneyin. Ölü bir takım arkadaşı takımın geri kalanı için tamamen işe yaramaz. Yeterince dedi.” Oyunun adını hatırla! Takım kalesi 2! Bu ne öneriyor? TEAM çalışması ile oynamanız gerektiğini! Bir sınıfın nasıl kullanıldığını öğrendikten sonraki ilk adım, ekibinizle birlikte nasıl kullanılacağını öğrenmektir. Bunun bir örneği Pyro olacaktır: Spies’e düzenli olarak kontrol ederek, takım arkadaşlarını ateşleyerek veya ÜberCharged Medic’i ÜberCharging’den uzak bir şekilde iterek, takım arkadaşlarına yardımcı olabilir. Ekibinizle iletişim kurun. Herkesin kim olduğunu, nerede olduğunu, vb. Bilmesine yardımcı olacak, böylece bu çabaya katkıda bulunabilecekler. Saldırgan itişinizi herkesle birlikte zamanlamak, yıldızların iletişimini kullanır. Başkalarını dinlemek için zaman ayırmalısınız. Eğer herkes bir Medic için kavga ediyorsa, belki de bir tane gibi yeniden düşünmelisiniz. Tüm oyunu bir mikrofon olmadan oynamak mümkündür, ancak şu anda sohbet spam gönderenler, troller, vb. Miktarı bunu yapmakta zorlanmaktadır. . Ses komutları seti çok dikkate alınmaz. Bir çimdik olduğunda etkili iletişim kurmak için kısa cümleler bağlayın.

, Uygulama mükemmel hale getirir. Sadece sunucularınızda en iyi ve kayıt saatlerini yapmak, takım çalışmasına muazzam bir şekilde yardımcı olacaktır (bir birey olarak daha iyi olmanıza yardım etmekten de bahsetmeyecektir.) MGE Sunucuları, ölüm eşleme becerilerinizi geliştirmek için gerçekten iyidir.” ama en önemlisi, eğlencenin tadını çıkar. Bu bir oyun. Çok ciddiye alma. Aynı adam tarafından tekrar tekrar öldürülürsen, sadece gülüp, iyi bir iş çıkardığını söyle. Hangi takımda olduğunuzu farketmez – onlara karşı / onlara karşı oynamak zorundasınız, bu yüzden iyi geçinebilir, yeni arkadaşlar edinebilir ve bunu yaparken de eğlenebilirsiniz.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.