Ucuz bir Kentsel Sith Nasıl Olunur


Hiç Sith’in Karanlık Lordu gibi görünmek istedin, ama zamana ya da paraya sahip değildin mi?

Siyah tişört alın. Düzlük en iyisidir ama eğer değilse, korkutucu bir kırmızı tasarıma sahip olun. Bununla birlikte hiçbir logo, sadece bir araç gibi görünmenizi sağlar. Ancak ince, gri logolar iyi. Sadece sizin düşündüğünüze göre değişir. Siyah kot giyin veya koyu renk lacivert veya koyu gri gibi koyu renklerle gitmezseniz. İstediğiniz her türlü koyu renkli pantolonu, hatta toz halindeki tozları bile kullanabilirsiniz. Siyah çizmeler giy. En azından, tüm ayağını kapatan siyah ayakkabılar giy. Sith, sandaletlerden hiç korkmadı veya saygı duymadı. İsteğe bağlı olarak siyah bir kemer takın. Bu tamamen gerekli değil, ancak tüm kıyafetin bir parçası olarak, görüntüyü artıracak. Bu aynı zamanda siyah eldivenler için de geçerlidir. (Koyu gri kot pantolon giymeye karar verirseniz, siyah bir kemer görünümünüze karanlığın bir sıçramasına katkıda bulunur!) Gözlük veya siyah çorap gibi çeşitli aksesuarlarla deneme yapın. Görünüşünüz hakkında sübtil olmaya çalışın, Sith hiçbir zaman umurunda olmaz.

, Form 7 juyo / vappad gibi karanlık bir ışın kılıcı savaş tarzında tren. Belki diğer arkadaşlarınızla bir lightsaber savaş olabilir., Düzenli Meditasyon. Yapmak için ücretsiz ve birçok yararları vardır. Sith benzeri nitelikler olan konsantrasyon !

Sith felsefesini araştırın ve kucaklayın. Sith’i, zayıflığın ortadan kaldırıldığı bir büyüme fırsatı olarak görüyoruz. Arkadaşlarını seninle Lightsaber savaşlarına katılmaları için ikna etmeyi dene ve sana teşekkür edebilirler.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.