Usta Oyuncusu Nasıl Olunur?


Bu oldukça basit nasıl yapılır. Oyununuza bağlılık gerektirir ve usta bir oyuncu olmak için. Zor değil ama gerçek bir yaşam oyununda olduğu gibi pratik yapıyor.

Bunun sadece bir video oyunu olduğu için ustalaşmayı gerektirmediği anlamına gelmediğini fark edin. Her oyunda olduğu gibi, bu sadece pratik kadar sürer. Bununla birlikte, daha az fiziksel hareket gerektirir. Oyununu seç. Oyununuz, sıkılmadan oynamaktan sıkılmayacak bir şey olmalı. Seni ilgilendirmek zorunda. Oyunun düşük seviyelerinin ötesine geçeceğinizi ve başarmak için biraz zaman alacağınızı unutmayın. Unutmayın, çevrimiçi yetenekleri olan bir oyunu seçmeye çalışın, böylece yeteneklerinizi gösterebilir ve oyunda daha iyi olabilirsiniz. Çevrimiçi çoğu durumda tek oyunculuğundan daha zordur, böylece daha da fazla çevrimiçi gelişirsiniz. Call of Duty ve Star Wars Battlefront 2 gibi oyunlar buna sahip. Kontrollerinizi bilin. Bu bir bilgisayar oyunu ve klavye ve fare kullanıyorsanız, hangi tuşların hangi işlevleri gerçekleştirdiğini bilin. Genellikle oyun kılavuzu veya yardım size bu bilgiyi verecektir. Bir konsol oyunuysa veya bir kontrol pedi veya oyun çubuğu kullanıyorsanız, tüm düğmeleri ve gerçekleştirdikleri eylemi öğrenin. Seçtiğiniz oyunun tek oyuncusunu yen. Eğer bunu tek oyuncudan yapamazsan, şansın çok kat fazla sürmeyeceksin

, En düşük seviyeden başla. Oyuna yeni başlayanlar seviyesinde başla.

Becerilerinizi uyarlayın. İlk başta zayıf yaparsan, sinirlenmeyin. Ne yaptığınızı anlayın ve düzeltin. En yüksek seviyeye ulaştığında, en düşük seviyeye geri dönün ve aldığınızdan emin olmak için tekrar en yüksek seviyeye geçin. Yetenekli oyuncuların videolarını olabildiğince kopyalayın. Varsa, çok zaman kazandırabilirler. Her çekimi, her bir hileyi, her alanı, vb. Nasıl yaptıklarını izleyin. Belirli bir tekniği anlamak için yıllar almış olabilirsiniz, ancak videolarını izleyip kopyalayarak hemen alabilirsiniz. Ve ikinci doğaya dönüşene kadar tekniğe sadık kal. Bir alan veya 20 ila 30 kat seviyesinde oynayın. (mümkünse, üst üste.) Gerçek beceri burada yapılır. Bir seviyeyi tekrarladığınız her seferde (ve genel olarak oyun becerileriniz) daha iyi olursunuz, böylece üst üste 20-30 kez bir oyun oynamanız, bu yeni becerileri öğrenmenin veya anlamanın hızlı bir yoludur. Ve hatta üst üste 5 kez bile bir kez daha iyidir. Becerilerinizi gösterin. Arkadaşlarınızı kafa kafaya veya sadece yuvarlak oyuna göstererek etkileyin. Ayrıca 17 yaşın altındaysanız ve M puanlı bir oyun oynuyorsanız, kendinizi oyunda herkesin ana hedefi haline getirin çünkü orada olmamanız gerekir. Irkalı slurları online kullanmadan önce durun ve düşünün, çünkü onlar oynanır ve insanlar şimdi çok az yükselir.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.