Vahşi ve Çılgın Çocuk TV Oyun Şovunun Hayranı Nasıl Olunur?


Kim TV izlemek istemez ki, yarışmacılar kendilerini aptal yerine koyarlar? 90’ların bir çocuğu olsaydınız ve Nickelodeon’a (ABD) yerleştiyseniz, Vahşi ve Çılgın Çocuklar şovunu görmüş olabilirsiniz. Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir şovdu ve yüz binlerce hayranın anılarına takıldı. Gösteri artık televizyonda yayınlanmasa bile, onu hala öğrenebilir ve hatta hayranı olabilirsiniz.

Her bölümün nasıl başladığını anlayın. Her bölüm tanıtıcı

kredilerden önce bir teaser içeriğe sahipti.

Bunu, çoğu hayranın hatırlayacağı bir tanıtım spiel’i izledi.

Çılgın ve Çılgın, Çılgın, Çılgın, Çılgın ve Çılgın” ın melodik bir döngüsünü söyleyen bir robotik destek grubu duyabiliyordunuz.
1. sezonda, Ömer ve Annette bu spielleri birbirinin yerine geçecek şekilde anlattılar. Sezon 2’de Jessica anlattı ve sezon 3’te hem Donnie hem de Jessica idi. Ancak taraftarlar, Jessica’nın 3. sezonda Donnie’den daha sık yaptığını söyleyebilirdi.

Video parçasının yıldan yıla değiştiği, çoğunlukla bu sezonun oyunlarından eğlenen çocukların yeni sahneleriyle. Sonra, graffiti tarzı logoda, her harf ekranda yanıp sönüyordu. 1. sezonda, başlıktaki her harf

Çocuklar” kelimesine kadar ayrı bir slaytta kendi başına ve tamamen görüntülenene kadar yanıp söner. Her harf siyah olarak çizildi ve arkasındaki ekranın tek bir rengi ile çevrildi. Bu süre zarfında Nickelodeon ismi ekranda hiç kendi slaytında görülmedi. Kullandıkları harfler devasaydı ve ekranı bir açıyla yukarıdan aşağıya doldurdu; Ayrıca bu mektupların içindeki diğer oyunların daha fazla önizlemesine yer verdiler.

Oyunların nasıl oynandığını öğrenin. Bu oyun şovunda hiç bir yapı yoktu, bu yüzden bu oyunda bir takım galibini belirlemek için hiçbir nokta yapısı yoktu. Üç (bazen dört) oyun sadece eğlenmek için oynandı ve seyircinin heyecanını ve hayal gücünü tetikledi. Oyunun

son oyunu

nu tanıyın. Tipik bir ödül yapısına sahip değildi, ancak asıl amaç oyunun kendisinden zevk almış gibi görünüyor. Çocuklar, vahşi ve dağınık ve çılgın olabilecekleri fikrinden memnun olurken, ebeveynler ve öğretmenler, oyunun çocuklardaki hayal gücünü ve enerjiyi nasıl kıvılcımlandığını takdir ettiler. Kapanış bölümünde, her bölümün teaser fragmanı devam etti. Gösteri, teaser’ın devamı niteliğindeki spred-up versiyonuyla krediye bırakıldı. Oynanan oyunları açıklayabilecek ve isimlerini anlatabilecek. Bu şovdaki oyunların çoğu bir kereden fazla oynamadı, bu yüzden aşina olmak için ayarlanmış bir yapı yok. Ancak, bazı oyunlar

Dizzy Bat Home Run Derby” ve hatta Twister’ın en büyük (rekor kıran) oyunu da dahil olmak üzere diğer programlarda büyük haberler yaptı. Dizzy Bat Home Run Derby’de, Home-Run Derby tarzı bir oyun ebeveynler ve çocuklar arasında oynandı. Ancak, yarasa gitmeden önce, her bir yetişkin oyuncunun başının üstünde, yerde duran bir beyzbol sopasıyla başının etrafında dönmesi ve başını döndürmesi gerekiyordu. Çocuklar bir sürahi (Marc Summers ve Scott Bailles) tarafından topları atılırken, ebeveynler bir beyzbol T’yi atlatmak zorunda kaldılar – başınız dönerken odaklanmak için kolay bir şey değil. Ebeveynlere, izin verilen toplam top sayısını vurma görevini tamamlamak için bir zaman dilimi verilirken, çocuklar bu kısıtlamaya sahip değildi.
Bu oyun gösterisi, Twister oyununu oynayan çoğu çocuk için rekoru kırar. Bunlar Washington DC’deki National Mall’da kuruldu (bir uçtan diğerine).
Başka bir oyunda, komedyen Brian Seeman’ın baş arayıcısı olarak oynadığı büyük bir Simon Says oyunu oynadılar. Bu iki oyunun ikisi de standart kurallardı ancak daha fazla sayıda oyuncuya dahil oldu.
Başka bir oyunda, bir takım çocuklara karşı bir takım güreşçilerle devasa bir savaş römorkör oyunu oynadı. Üç Ayaklı Yarışlar: Futbol Stili ve hatta Eşek Basketbolu gibi başka oyunlar da vardı.
Yine de diğer oyunlar, boş bir alışveriş merkezi içinde zorluklarla karşılaşan bir takım ekipleri içeriyordu. Oyunda bir stein değerinde kök biblo yutarak, bir koridorda bir basketbolu delen, diğer takımları bir Nintendo Powerpad’de yarışarak, pompa-ayakkabılarını pompalayan (Nike Pumps’a benzer), bir pasta yiyen yarışmaya katılarak, korkutucu bir yatılı yarışması ve sörfçü kıyafeti giyerek.
Yine başka bir bölümde, büyük bir yastık kavgası yaşanırken, oyuncunun yumurtasına tutturulmuş bir yumurta vardı ve yumurtayı korumak için bir yol boyunca bunu yapmak zorunda kaldı.
Bir başka popüler oyun, bir vapurun da etrafta gezdiği bir arenada uzaktan kumandalı araba süren çocuklara yer verdi. Araba, buharlı karıştırıcı tarafından geçemezdi ya da ekip elendi. Kalan araba kazanan oldu. Gömleklerde saf siyah mürekkeple kabartılmış ve gömlek rengiyle doldurulmuştur. Yarışmacılar spor ayakkabı giydi ve genellikle göz koruması ve diz koruması vardı. Gösterinin logosunu tarif edin. Şovun klasik tam Iogo iki bölümden oluşuyordu – Wild & Crazy’in (boşluksuz) üstündeki geleneksel Nickelodeon açılış afişi Çocuklar (3. hat) başlığı. Tüm harfler

k”

ve”

i” dışında (tümüyle küçük boyutlu fakat tam boyutlu) tüm başlıklardaydı. Hem Wild & Crazy Kids sözcükleri grafiti gibi görünüyordu. & Sembolü, E’nin üstünde ve üstünde iki daha ince çizgi ile geriye doğru bir E olarak oluşturulmuştur. İkinci satır (Wild & Crazy) sözcükler pembe değildi ve sabun köpüğü gibi bir dokuyla, koyu pembe, yaklaşık dörtte biriyle dolduruldu. alttan yol.

Çocuklar

kelimesi yeşil renkle boyanmış ve aynı zamanda sabun baloncukları da vardı, harflerin her birinin yarısına yakın, daha koyu bir yeşil tonda. Her mektubun

Yaban & Çılgın” harflerini birbirleriyle ve

Çocuklar

harfleriyle birbirine bağlayan kalın siyah bir taslak vardı. Sonraki bölümlerin bazılarında, siyah beyaz sınırın içine düştü ve beyazın, bu harfleri oluşturmak için kullanılan tek sınırın beyaz görünmesini sağladı. Gömleğin arkasında, içinde bir ünlem işareti sembolü bulunan bulut benzeri bir grafik vardı.

Geçen sezondan önce çok daha basit bir yaklaşım kullanıldı. Nickelodeon pankartı yoktu ve harfler yukarıdan aşağıya doğru gökkuşağı renkliydi. Sabun köpüğü destekleri bile düştü ve yerinde, sadece

başlığın altında”

rastgele” boyanmış, yeşilimsi renkte bir dalgalı boya vardı.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.