Webkinz Dünyasında Nasıl Olunur?


Webkinz’de ‘kinz’ olmayı öğrenmek ister misin? Herkes arkadaş olmak ister mi? Öyleyse sana yazıyı aldık!

Bir evcil hayvan al. Hoşlandığından ve hoşlandığından emin ol. Daha fazla ‘benzersiz’ evcil hayvan istiyorsanız, o zaman Lil Kinz, Signature ve Rocker evcil hayvanlarına bakın. Bunun için de havalı bir isim seç. Harika bir ev oluşturun. Bir bahçe, bir yatak odası, bir mutfak ve bir den var olduğundan emin olun. Bahçede çiçekler, havuz ve bitkiler olmalıdır. Mutfak birkaç sayaç, bir ocak, bir buzdolabı ve bir blender olmalıdır. Yatak odasında bir şifoniyer, bir yatak, belki bazı kitaplar ve oyuncaklar olmalıdır. Oturma odasında kanepeler, sandalye, TV ve ulaşım olmalıdır. Giysileri seçin. Casual, Fantazi, Sportif, Mayo ve Pijama olan beş farklı kıyafet kategorisine sahip olmalısınız. Bunların hepsine kıyafet giydiğinizden emin olun. Unutmayın, her zaman en son stilleri alın. ‘Özel’ kıyafetler arıyorsanız, giysi mağazasında Giysi Oluşturucuyu deneyin. Kombinasyonları online olarak bulabilirsiniz. Günlükleri yap. Her zaman iyi dilekle yapmalısın, benim evcil hayvanı seviyorum, vay çırpıcı. Çok sayıda bozuk para ve nadir eşya kazanabilirsiniz.

, Arkadaş edin. Kinzchat Plus’a takılmalı ve senle başka bir evcil hayvan arasında bir konuşma yapmalısın.” Partileri ve olayları fırlat! Webkinz Park Kinzchat Plus’ta bir sahne var. Bunun üzerine şarkı söyleyebilir, dans edebilir, hareket edebilir, hatta bir monolog okuyabilirsiniz! Bu şeyleri de arkadaşlarınla ​​yapmalısın. Ayrıca evinize parti atmalısınız! Dostça ve kibar ol. Her zaman diğer oyunculara karşı nazik olun ve gerekirse tavsiye vermeye hazır olun. Yemin etmeyin ya da düşürme kullanmayın- gerçekten hoş değiller.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.