WebM, MP4’e nasıl dönüştürülür?Bu yazı, bir çevrimiçi dosya dönüştürücüsünü kullanarak bir WebM ortam dosyasını (.webm) bir MP4’e nasıl dönüştüreceğinizi öğretir.

“, Https://www.online-convert.com gidin. Online dönüştürme, MP4 biçimine birçok farklı dosya türlerini (.webm dahil) dönüştürmek sağlayan ücretsiz bir web tabanlı bir araçtır.” MP4 için dönüştürme seçin. “Video dönüştürücü” açılır. “Ses dönüştürücünün” sağındaki ikinci açılır menü. Git, Tıkla. Aşağı açılır menünün hemen yanında. Dosya Seç’i tıklayın. Aşağıdaki gri düğme altında “Dönüştürmek istediğiniz videonuzu yükleyin. MP4’e. ”Bilgisayarınızın dosya tarayıcısı görünecektir., WebM dosyasına gidin. Genellikle“ .webm. ”ile biter. Dosyayı seçin ve Aç’a tıklayın. Dosya adı artık Çevrimiçi Dönüştürme’de görünür. Sayfanın altına yakın gri bir düğme. WebM dosyası şimdi MP4 formatına dönüşecektir. İşiniz bittiğinde, dosyayı bilgisayarınıza kaydetmeniz istenir. , Kaydet’e tıklayın. Dosyanın MP4 sürümü şimdi bilgisayarınıza indirilecektir.

Yazar: Soru & Cevap

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.