Zelda Efsanesinde Deepwood Shrine Dungeon’u Nasıl Yendi? Deepwood Shrine, Minish Ormanı’nda bulunan Minish Cap’teki ilk zindandır. Bu makaleyi okuduysanız, bunu en kolay şekilde nasıl geçireceğinizi ve ihtiyacınız olan her şeyi almayı öğreneceksiniz. Yardım için bir çığlık duyana kadar (ya da okuyana kadar) ormanın içinde biraz dolaşın. Link’in ünlü olduğu kısa süre önce Ezlo. Kurtarma yapmak zorundasın çünkü o arsanın çok önemli bir parçası. Öyleyse git ve yap. Etrafındaki Octorok’ları dilimleyin, sonra yürüyün. O takip edecek ve sonunda kafana atlayacak. Bir güdük olan ormanın sağ köşesine doğru yürü. Ezlo’yu bir dakikalığına dinle, sonra güverteye atla. R’ye bas ve Ezlo’nun yaptıklarını yapmasına izin ver. Bir çeşit büyü. Bu ne işe yarıyor? Seni küçümsüyor! Küçük olduğunuzda, sola doğru yürüyün ve bir günlükten geçin. Zambak yastığını göletin diğer tarafına doğru sürün ve Minish Land’e girin! Picoris bir dakikalığına sana bakalım, sonra sağa ve ilk dönüşünüze doğru yürüyün. Minish Village’ın zirvesine ulaşana kadar o yolu takip et. Parlak bir eve dönüşen bir köprü olmalı, oraya gitmelisiniz. Burada Picori ile konuşun, sonra ne yapacağınızı söyleyecektir. Talimatlarını takip et, aynı yola git ama sağa giden köprüye dön. Köprüyü geçince o merdivenden aşağı in. Bazı kutuların olduğu yere doğru yürü, ve yoluna giden yolu sola it. Atlayarak bitki tipi şeyi yakalayın ve merdivenden yukarı ve parlak eve geri yürüyün. Yine Festari ile konuş, o yaşlılarla konuşmak için söyleyeceksin, öyle olsun. Manastırdan çıkın ve soldan sağa giden yolu sola doğru takip edin. Buradaki küçük merdiveni yukarı ve eve götürün. Yaşlılarla konuşun (onun adı Gentari’dir) ve Ezlo’yu dinlemeye devam edin. Bu kısımda dikkat edin. Oldukça önemli. ”“ İkisi birbiri ardına işledikten sonra Festari’ye geri dönün, sizi tapınak / zindan / Deepwood Shrine’a götürecek. Sadece tapınağın iç kısmına ulaşana kadar düz yürümeye devam et. Bir kez, gerekirse, kalpler için birkaç tencere parçalayın. Her iki durumda da yukarı çıkıp heykelin ortasında ortada sola doğru itin. Bu odada sümüklü böcekleri öldür ve düğmeler üzerinde herhangi bir sıraya bas. Gerçekten hangi desen olduğu önemli değil (muhtemelen ilk önce sümüklü böcekleri öldürmek en iyisidir). Anahtarı göğsünden geçirdikten sonra açılan kapıdan geç. Burada sümüklü böcekleri de öldür. Etrafta olmadıklarında, çok fazla tehdit olmasalar da hayatı kolaylaştırıyor. Bununla bittiğinde kolu çekin ve köprüyü geçin. Mantarı köprünün uzunluğuna geri çek ve sonra bırak. Artık gidebileceğin kapıdan yürü.

Aşağıdaki yazı yabancı dildeki kaynağından otomatik olarak Türkçe'ye çevrilmiştir. Yazım, imla ve gramer hataları barındırabilir.Zelda Efsanesinde Deepwood Shrine Dungeon’u Nasıl Yendi?
Deepwood Shrine, Minish Ormanı’nda bulunan Minish Cap’teki ilk zindandır. Bu makaleyi okuduysanız, bunu en kolay şekilde nasıl geçireceğinizi ve ihtiyacınız olan her şeyi almayı öğreneceksiniz.

Yardım için bir çığlık duyana kadar (ya da okuyana kadar) ormanın içinde biraz dolaşın. Link’in ünlü olduğu kısa süre önce Ezlo. Kurtarma yapmak zorundasın çünkü o arsanın çok önemli bir parçası. Öyleyse git ve yap. Etrafındaki Octorok’ları dilimleyin, sonra yürüyün. O takip edecek ve sonunda kafana atlayacak. Bir güdük olan ormanın sağ köşesine doğru yürü. Ezlo’yu bir dakikalığına dinle, sonra güverteye atla. R’ye bas ve Ezlo’nun yaptıklarını yapmasına izin ver. Bir çeşit büyü. Bu ne işe yarıyor? Seni küçümsüyor! Küçük olduğunuzda, sola doğru yürüyün ve bir günlükten geçin. Zambak yastığını göletin diğer tarafına doğru sürün ve Minish Land’e girin! Picoris bir dakikalığına sana bakalım, sonra sağa ve ilk dönüşünüze doğru yürüyün. Minish Village’ın zirvesine ulaşana kadar o yolu takip et. Parlak bir eve dönüşen bir köprü olmalı, oraya gitmelisiniz. Burada Picori ile konuşun, sonra ne yapacağınızı söyleyecektir. Talimatlarını takip et, aynı yola git ama sağa giden köprüye dön. Köprüyü geçince o merdivenden aşağı in. Bazı kutuların olduğu yere doğru yürü, ve yoluna giden yolu sola it. Atlayarak bitki tipi şeyi yakalayın ve merdivenden yukarı ve parlak eve geri yürüyün. Yine Festari ile konuş, o yaşlılarla konuşmak için söyleyeceksin, öyle olsun. Manastırdan çıkın ve soldan sağa giden yolu sola doğru takip edin. Buradaki küçük merdiveni yukarı ve eve götürün. Yaşlılarla konuşun (onun adı Gentari’dir) ve Ezlo’yu dinlemeye devam edin. Bu kısımda dikkat edin. Oldukça önemli. ”“ İkisi birbiri ardına işledikten sonra Festari’ye geri dönün, sizi tapınak / zindan / Deepwood Shrine’a götürecek. Sadece tapınağın iç kısmına ulaşana kadar düz yürümeye devam et. Bir kez, gerekirse, kalpler için birkaç tencere parçalayın. Her iki durumda da yukarı çıkıp heykelin ortasında ortada sola doğru itin. Bu odada sümüklü böcekleri öldür ve düğmeler üzerinde herhangi bir sıraya bas. Gerçekten hangi desen olduğu önemli değil (muhtemelen ilk önce sümüklü böcekleri öldürmek en iyisidir). Anahtarı göğsünden geçirdikten sonra açılan kapıdan geç. Burada sümüklü böcekleri de öldür. Etrafta olmadıklarında, çok fazla tehdit olmasalar da hayatı kolaylaştırıyor. Bununla bittiğinde kolu çekin ve köprüyü geçin. Mantarı köprünün uzunluğuna geri çek ve sonra bırak. Artık gidebileceğin kapıdan yürü.

Yorum Yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.